6°C

Кам’янське

Ясно

Вологість: 53%

Вітер: 10 km/h

USD 27.68   EUR 29.89
Новини 24

Кращі освітяни Кам’янського отримуватимуть премію

Рішенням сесії міської ради у Кам’янському затверджено премію в галузі освіти. Основна мета – відзначати професійні досягнення педагогів, морально заохочувати та матеріально підтримувати їх, а також доносити до суспільства важливість ролі вчителів і підвищувати їхній авторитет.

Починаючи з 2020 року, у місті буде встановлено щорічну премію в освітній галузі з нагоди відзначення Дня працівників освіти у розмірі 10 000 гривень.

Присудити премію можуть працівникам комунальних закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти, інших комунальних закладів освіти та працівникам департаменту з гуманітарних питань Кам’янської міської ради. 

Щоб отримати грошову відзнаку, педагоги повинні мати особливі успіхи у навчанні і вихованні учнів, у формуванні національних і загальнолюдських цінностей, утвердженні національної ідеї, вдосконалювати навчальну, виховну, науково-методичну та науково-дослідницьку роботу, оновлювати зміст освіти, шукати ефективні форми і методи навчально-виховної роботи.

При розгляді кандидатур на Премію також враховуватимуться й інші досягнення вчителів, як-от розроблення та реалізація авторських програм або активна участь у методичній роботі, підготовці та проведенні міських, обласних, всеукраїнських семінарів-практикумів, конференцій, вебінарів, змагань, конкурсів, наданні практичної допомоги у становленні молодих спеціалістів, поширенні передового педагогічного досвіту.

Відбір кандидатур на здобуття Премії відкрито проводитиметься до початку навчального року за рішенням педагогічного колективу закладу шляхом оформлення відповідного подання, яке розглядатиметься спеціальною  колегією з питань освіти при департаменті з гуманітарних питань Кам’янської міської ради.

Кам’янська міська рада

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.