3°C

Кам’янське

Breezy

Вологість: 59%

Вітер: 25 km/h

USD 28.53   EUR 31.58
Новини 24

Кращі студенти Кам’янського отримують стипендію міського голови

Підтримка молоді Кам’янського – пріоритетний напрям роботи міського голови Андрія Білоусова. Щороку в Кам’янському здійснюється виплата стипендії міського голови обдарованим учням та студентам. Про це повідомили в міській раді.

Організацію роботи та виплату стипендії протягом навчального року здійснює управління молоді та спорту міської ради. Стипендіатами стають учні та студенти вищих та професійно-технічних закладів міста, які мають особливі успіхи у навчанні, громадській, спортивній та науковій діяльності.

Стипендія призначається:

- учням та студентам, які за результатами семестрового контролю мають середній бал успішності 10-12 балів з кожного предмета за дванадцятибальною шкалою, або середній бал успішності, не нижчий від 5 за п’ятибальною шкалою оцінювання, чи аналогічні оцінки у разі заснування іншої шкали оцінювання; які беруть активну участь та мають досягнення у спортивній, культурно-масовій та громадській діяльності міста, області, України тощо; які беруть активну участь та мають досягнення в науковій діяльності.

Протягом І семестру 2019-2020 навчального року стипендію призначено 3 учням закладів професійно-технічної освіти міста, 9 студентам коледжів і технікумів та 5 студентам університету.

Розмір стипендії міського голови становить: для учнів професійно-технічних закладів освіти 857 грн.; для студентів технікумів та коледжів 1715 грн.; для студентів Дніпровського державного технічного університету 2275 грн.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.