14°C

Кам’янське

Мінлива хмарність

Вологість: 47%

Вітер: 18 km/h

USD 28.13   EUR 33.83
Новини 24

Куди в Кам’янському звертатись по компенсацію за «пакунок малюка»?

Із 1 вересня надання одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» при народженні дитини здійснюється за новим порядком. Про це повідомили в департаменті соціальної політики міської ради.

Відтепер жінкам, які у 2020 році народили дитину та не отримали одноразову натуральну допомогу «пакунок малюка» на час виписки із закладу охорони здоров’я, за рахунок коштів, передбачених у державному бюджеті, виплачується грошова компенсація його вартості у розмірі 5 тис. грн.

Виплата грошової компенсації не тягне за собою зміни розміру допомоги при народженні дитини, не враховується під час обчислення сукупного доходу сім’ї для отримання всіх видів соціальної допомог. Одержання отримувачем іншим видів допомоги не впливає на виплату їм грошової компенсації.

Грошова компенсація є одноразовою виплатою на кожну народжену дитину для придбання дитячих товарів (засобів догляду за дітьми та дитячих засобів гігієни, зокрема підгузків та серветок, дитячого одягу та взуття, дитячого харчування, дитячого посуду, дитячих іграшок, текстилю для дітей, у тому числі рушників, ковдр), гігієнічних товарів для породіллі.

Виплата компенсації проводиться у грошовій безготівковій формі шляхом перерахування коштів на поточний рахунок отримувача із спеціальним режимом використання, відкритий в АТ КБ «ПриватБанк».

Для призначення та отримання такої допомоги у місті Кам’янське жінка, яка народила дитину та не отримала «пакунок малюка», має звернутись із відповідною заявою та необхідним пакетом документів до районного управління соціального захисту населення департаменту соціальної політики Кам’янської міської ради за місцем реєстрації або місцем перебування за адресами:

- Дніпровське управління соціального захисту населення, просп. Перемоги, 45. Телефон відділу прийому громадян - 55-42-42;

- Заводське управління соціального захисту населення, просп. Свободи, 2/1. Телефон відділу прийому громадян - 068-917-48-17, 55-42-35;

- Південне управління соціального захисту населення, вул.Затишна, 3. Телефон відділу прийому громадян - 56-07-37.

До заяви отримувач додає такі документи:

- копію свідоцтва про народження дитини;

- копію документа про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків;

- довідку з пологового будинку про неотримання одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка»;

- реквізити спеціального рахунку, відкритого в АТ КБ «Приватбанк».

Для отримання допомоги, крім зазначених вище документів, потрібно пред’явити паспорт (із зазначеним місцем реєстрації).

Отримувач може подавати заяву із зазначенням реквізитів спеціального рахунку та документи до заяви у паперовій або електронній формі.

Протягом року з дня зарахування коштів грошової компенсації на його спеціальний рахунок в уповноваженому банку отримувач самостійно використовує призначену йому грошову компенсацію на придбання товарів, зазначених вище, для дитини або породіллі у суб’єктів господарювання, які здійснюють продаж споживчих товарів та приєдналися до публічного договору про реалізацію пілотного проекту «Монетизація одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка». Реєстр суб’єктів господарювання – учасників пілотного проекту розміщується на офіційному веб-сайті Мінсоцполітики.

Як повідомили в департаменті соціальної політики, за період із 30 червня по 31 серпня 2020 року на розгляд департаменту надійшло 210 заяв жінок на отримання натуральної допомоги «пакунок малюка». У зв’язку з набуттям чинності нового порядку заяви буде розглянуто та опрацьовано у відповідності до оновленого механізму виплати грошової компенсації.

Останнє редагування Четвер, 03 вересня 2020 10:56

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.