2°C

Кам’янське

Невелика хмарність

Вологість: 73%

Вітер: 20 km/h

USD 28.53   EUR 31.58
Новини 24

Курси з мови жестів відкрились у Кам’янському

У центральній міській бібліотеці імені Тараса Шевченка стартували безкоштовні курси мови жестів. Програма передбачає вивчення дактилю – ручної абетки – та засвоєння основних термінів при спілкуванні. Навчання проводитимуться у юнацькому відділі щоп’ятниці протягом півтори години.

Як зазначила організаторка курсів, голова Кам’янської територіальної організації «УТОГ» Ольга Шкурко, останнім часом ставлення до людей з порушеннями слуху в нашій країні змінилося. Все більше людей бажають вивчити мову жестів, щоб з легкістю застосовувати її на практиці з нечуючими або ж слабочуючими. Також вона виховує повагу до людей з особливими потребами, тренує пам’ять та моторику рук і відкриває нові можливості при спілкуванні.

Мова жестів – це певні рухи руками, що означають букви, слова або ж цілі речення. Жест відповідає слову, а дактиль – певній літері. Вивчивши мову жестів, ви зможете з легкістю допомогти людині з порушенням слуху у будь-якій ситуації або просто привітатися та побажати хорошого дня. Записатися на безкоштовні курси можна, завітавши до юнацького відділу або за телефоном: 098 294 71 18. При собі мати ручку, аркуш паперу та, звичайно, – чудовий настрій.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.