14°C

Кам’янське

Мінлива хмарність

Вологість: 50%

Вітер: 18 km/h

USD 28.13   EUR 33.83
Новини 24

Квест-гра юних кам’янчан – серед кращих практик молодіжної роботи в Україні

Управління молоді та спорту міської ради долучилося до участі в Конкурсі кращих практик молодіжної роботи в Україні, надавши на розгляд експертної комісії власний проєкт – тематичну квест-гру «Територія Smart Young».

Протягом липня – жовтня конкурсна комісія оцінювала роботи, яких цьогоріч надійшло 150 з усієї України. 27 жовтня стало відомо, що реалізований у Кам’янському проєкт увійде до друкованого та електронного каталогу «Кращі практики молодіжної роботи в Україні – 2020».

Також серед усіх практик молодіжної роботи, що увійшли до каталогу, визначать десятьох переможців, яких оголосять 1–2 грудня під час IV Всеукраїнського форуму молодіжних працівників та працівниць.

Тематична квест-гра «Територія Smart Young» відбулася у травні, одразу після послаблення карантинних обмежень. Захід було побудовано у формі інтелектуально-спортивного квесту. Кожен з етапів включав різноманітні завдання, об’єднані у ланцюжок, який команда має успішно пройти, аби потрапити на наступну локацію.

У квест-грі взяли участь 8 команд по 5 осіб. Серед них одну команду представляли хлопці й дівчата з обмеженими фізичними можливостями, що рухалися на візках за окремим маршрутом.

Унікальність заходу полягала в тому, що команди для проходження завдань використовували виключно смарт-технології: QR-коди, чат-боти, соціальні мережі тощо. Завдання та карти маршрутів фіксувалися в телефоні учасників завдяки спеціально розробленій програмі.

Конкурс кращих практик молодіжної роботи в України започатковано у 2017 році Міністерством молоді та спорту України в рамках Програми розвитку ООН в Україні з метою відзначення та популяризації молодіжної роботи.

Останнє редагування Середа, 28 жовтня 2020 16:44

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.