26°C

Кам’янське

Мінлива хмарність

Вологість: 57%

Вітер: 13 km/h

USD 27.23   EUR 30.83
Новини 24

Легендарному закладу профтехосвіти Кам’янського – 75 років

У Кам’янському центрі підготовки та перепідготовки робітничих кадрів, будівництва та автотранспорту відбулися урочистості з нагоди 75-річчя закладу.

Заступник міського голови Світлана Колісніченко передала вітання від міського голови Андрія Білоусова та поздоровила центр із визначною датою.

«Щира подяка за вашу працю, кваліфіковані кадри, які працюють по всій Україні та прославляють наше місто! Здоров’я, натхнення й успішного розвитку навчального закладу», – сказала Світлана Колісніченко.

Без уваги не залишився жоден самовідданий працівник центру – всі отримали відзнаки та нагороди.

Цей навчальний заклад дійсно має чим похвалитися. Серед його досягнень – 35 тисяч випускників, 23 спеціальності, сучасні навчально-практичні центри для студентів. Уже 33 роки поспіль центр очолює директор Валерій Богданович. Він зазначає: педагогічний колектив постійно у пошуку нового. Зокрема, планується відкрити навчально-практичний будівельний центр з автомобільного транспорту та будівництва доріг.

«Нам є чим пишатися і ким пишатися. Основне наше багатство – це учні та майстри виробничого навчання. Усе в нашому навчальному закладі зроблено їхніми руками. Ми завжди готові до нових звершень!» – зазначив  Валерій Богданович.

Серед вражаючого переліку видатних випускників закладу – й людина-легенда – Тамара Зоріченко, випускниця 1947 року, почесний громадянин міста. Жартує: побудувала у місті майже все – від житлових будинків до громадських закладів.

«Коли любиш свою роботу, то досконало знаєш усе в ній і хочеться працювати навіть у вихідний день. Мрію, щоб наше Кам’янське зробили гарним європейським містом, а молоді будівельники працювали так само добротно, як і ми», – сказала випускниця закладу.

Гості побажали центру подальшого розвитку, успішної реалізації намічених планів, а викладачам – незгасного натхнення в роботі та вдячних студентів.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.