8°C

Кам’янське

Ясно

Вологість: 73%

Вітер: 8 km/h

USD 28.28   EUR 33.48
Новини 24

Лікувальні заклади Кам’янського отримали нове обладнання

За період із липня 2017 року по червень 2018 року за рахунок коштів міського бюджету для лікувальних закладів міста було закуплено медичне обладнання  на суму 2 мільйони 300 тисяч гривень.

Зокрема, для Центру первинної медико-санітарної допомоги №1 придбано проявну машину для фотохімічної обробки рентгенівських плівок; апарат УЗД, призначений для ультразвукової діагностики з широким спектром клінічних можливостей; електрокардіограф для вимірювання і графічної реєстрації біоелектричних потенціалів серця при діагностиці стану серцево-судинної системи людини.

Міська лікарня швидкої медичної допомоги отримала стерилізатор та електрокардіограф. Для Центру первинної медико-санітарної допомоги №2 придбано кольпоскоп. Матеріально-технічна база Центру первинної медико-санітарної допомоги №3 поповнилася двома електрокардіографами, кольпоскопом та мамографічними касетами.

Нове обладнання дозволить проводити безпечні та високоточні обстеження, виявляти патології на ранніх стадіях та вчасно застосовувати ефективне лікування.

Джерело: Кам’янська міська рада

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.