9°C

Кам’янське

Breezy

Вологість: 60%

Вітер: 27 km/h

USD 28.03   EUR 33.83
Новини 24

Литва допоможе підприємцям Дніпропетровщини вийти на ринок Євросоюзу

Яка продукція підприємців регіону може зацікавити європейський ринок? Чим можуть допомогти литовські партнери у просуванні українських товарів до країн ЄС? Ці питання стали топовими на українсько-литовському бізнес-форумі, що пройшов у Дніпропетровській облдержадміністрації.

«Економічний форум разом із литовськими партнерами проводимо вже вдруге. Дніпропетровщина зацікавлена у формуванні нових ринків збуту. Підприємці регіону мають якісну промислову та аграрну продукцію, яка може бути конкурентною на європейському ринку. Тож сподіваємося на підтримку Литви у просуванні наших товарів», – зазначив перший заступник голови облдержадміністрації Олег Кужман.

На форум приїхала потужна делегація провідних бізнес-компаній Литви – на чолі з віце-міністром економіки та інновацій Литовської Республіки Катериною Роякою.

«Цей форум для нас – гарна платформа, аби підняти бізнес-відносини з Україною, зокрема Дніпропетровським регіоном, на якісно новий рівень, – підкреслила Катерина Рояка. – Наша країна має значний досвід інновацій у різних галузях і готова ним поділитися з українськими партнерами».

До форуму долучилися литовські та українські бізнесмени, представники об’єднаних територіальних громад, науковці та освітяни регіону. Загалом – близько 130 учасників.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.