22°C

Кам’янське

Мінлива Грози

Вологість: 67%

Вітер: 15 km/h

USD 27.83   EUR 32.73
Новини 24

Лівобережну котельню Кам’янського планують передати в концесію

3 жовтня 2019 року Верховна Рада України прийняла Закон України «Про концесію», який відкрив нові можливості для залучення приватних інвесторів у розвиток інфраструктурних проєктів держави і місцевих громад.

Концесія – договір про передачу в оренду державних об’єктів у тимчасову експлуатацію приватним особам – є найбільш поширеною в світі формою здійснення державно-приватного партнерства. Влада Кам’янського планує використовувати цей ресурс для модернізації системи теплопостачання лівого берега.

«Лівобережна котельня побудована у 1974 році, все обладнання, як і мережі, сильно зношені. Скориставшись механізмом концесії, місто зможе залучити приватний капітал у модернізацію цього комунального об’єкта. Крім надходжень до бюджету від концесійної діяльності, місто і жителі мікрорайонів отримають цілий ряд переваг, а саме: котельня лівого берега буде модернізована і переведена з природного газу на альтернативне паливо. За рахунок впровадження енергоефективних заходів інвестори зможуть значно підвищити якість послуг, що надаються, а за рахунок реальної економії коштів повернути собі витрати і знизити тарифи для споживачів. Рішення про передачу в концесію лівобережної котельні буде прийматися на найближчому засіданні сесії Кам’янської міської ради», – сказав перший заступник міського голови Олександр Чернишов.

Кам’янська міська рада

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.