9°C

Кам’янське

Ясно

Вологість: 43%

Вітер: 9 km/h

USD 27.58   EUR 29.98
Новини 24

Мандрівки українських школярів фінансуватимуть з держбюджету

Міністр культури, молоді і спорту Володимир Бородянський в інтерв’ю «Радіо Свобода» заявив, що з наступного року в Україні має запрацювати так звана програма «мобільності» школярів. Вона передбачає мандри учнів Україною коштом державного бюджету.

«Це програма, ми її так назвали, «мобільності» школярів. Це програма, коли діти з різних регіонів України будуть мандрувати Україною. Кожна п’ята школа буде задіяна в цій програмі в наступному році», – сказав Бородянський.

Він висловив упевненість, що програма, підтримана президентом і урядом, буде також затверджена в бюджеті.

«Вони (школярі) не просто побачать Україну, вони, повернувшись у свій клас, у свою школу, будуть про це розповідати, це буде частиною їхнього завдання. Це більше ніж просто мандрування», – додав міністр.

Нині для поїздок у межах країни українські школярі користуються окремими пільгами, зокрема на залізниці. У поїздах «Укрзалізниці» діти віком від 6 до 14 років здійснюють поїздки з оплатою 75% вартості проїзду дорослого пасажира. Діти віком до 6 років, які не займають окремого місця, мають право на безоплатний проїзд. Перевезення дітей здійснюється протягом року, без обмеження кількості поїздок, втім найбільше таких подорожей зазвичай відбувається у час шкільних канікул.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.