3°C

Кам’янське

Ясно

Вологість: 43%

Вітер: 14 km/h

USD 27.68   EUR 29.89
Новини 24

Масштабний «День кар’єри» провели в Кам’янському

Обрати своє майбутнє. Близько трьохсот кам’янських підлітків, які ще тільки збираються визначитись з майбутнім фахом, завітали на «День кар’єри» до Центру позашкільної роботи та дитячої творчості. Там відбувся масштабний профорієнтаційний захід, який організував Кам’янський центр зайнятості.

«День кар’єри» проводився у тісній співпраці з департаментом із гуманітарних питань міської ради, ринкоутворюючими підприємствами і навчальними закладами міста. Як зазначає директор центру зайнятості Олег Морохов, основна мета заходу – допомогти молоді сформувати усвідомлений підхід до вибору майбутньої професії.

Представники навчальних закладів роздавали дітям інформаційні буклети, розповідали майбутнім абітурієнтам про перелік спеціальностей та умови вступу. Здебільшого школярі розпитували про вступну кампанію та студентське дозвілля.

Методист департаменту з гуманітарних питань Маргарита Бабенко наголошує: такі заходи допомагають самовизначенню молоді, мотивують до праці й легального працевлаштування в Україні.

Студенти, представляючи свої навчальні заклади, ділилися власним досвідом та досягненнями. Школярі також мали змогу поспілкуватися з представниками різних підприємств міста та дізнатися про особливості професії.

Професія медика зобов’язує бути відповідальними, кажуть майбутні медсестри. Адже медичні працівники повинні не тільки знати анатомію та фізіологію людини, а й уміти надавати термінову долікарську допомогу, виконувати необхідні медичні маніпуляції та інше. Адже медики відповідальні за здоров’я та навіть життя пацієнтів.

Наприкінці заходу молодим людям нагадали, що на порталі служби зайнятості кожен охочий може пройти тестування з профорієнтації та порадитися з фахівцями щодо вибору майбутньої професії.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.