28°C

Кам’янське

Сонячно

Вологість: 27%

Вітер: 13 km/h

USD 27.98   EUR 32.83
Новини 24

Майже 2 тисячі кам’янчан скористалися сервісом «Мобільний офіс»

Сервіс надання адміністративних послуг за місцем перебування громадян «Мобільний офіс» допомагає кам’янчанам, обмеженим у русі, вирішувати різноманітні життєві ситуації та отримувати необхідні документи. Про це повідомили в Центрі надання адміністративних послуг Кам’янського.

18 травня виповнилося два роки з дня запуску цього сервісу – першого серед центрів надання адміністративних послуг України.

Інноваційний проект, створений командою Кам’янського ЦНАП, довів свою ефективність. За час роботи сервісу майже 2 тисячі кам’янчан, обмежених у русі, отримали необхідні адміністративні послуги, які роками були для них недоступні. Сфера обслуговування сервісу поширилась і на громадян, які перебувають у лікувальних закладах міста і за станом здоров’я мають обмеження у русі. Розробка Кам’янського відзначена багатьма громадськими, державними та міжнародними організаціями як одна з кращих практик органів місцевого самоврядування.

Ідея «Мобільного офісу» була активно тиражована та поширена в багатьох громадах України. Найбільший внесок у поширення сервісу на теренах держави зробило Німецьке товариство міжнародного співробітництва – Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Завдяки ньому якісні адміністративні послуги в Україні стали доступні десяткам та сотням тисяч українців.

«Попереду ще багато амбітних проектів та спільної роботи з міжнародними партнерами», – зазначають у ЦНАПі.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.