4°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 55%

Вітер: 13 km/h

USD 24.53   EUR 26.56
Новини 24

Медичні заклади Кам’янського взято на баланс міста

Близько 30 основних та додаткових питань розглянули депутати міської ради на черговій 35-й сесії. Серед найбільш важливих – взяття на баланс Кам’янського дев’яти медичних закладів та можливість мешканцям пільгової категорії, які проживають у центральній частині міста, скористатися послугами безкоштовного переходу на альтернативне електричне джерело опалення.

Відсьогодні міські лікарні № 1, 4, 5, 6, 7 та 9, а разом з ними міська лікарня швидкої медичної допомоги, дитяча лікарня і стоматологічна поліклініка стали комунальними закладами міста.

«Свого часу ці заклади передали в підпорядкування обласній раді, хоча фінансування залишалося за нами, а за ними – тільки призначення, керування тощо. Облрада нарешті дала згоду на їх передачу. Власне, прийняття у власність медзакладів і було головним питанням сесії», – зазначив секретар Кам’янської міської ради Олександр Залевський.

Рішення було ухвалено так оперативно з огляду на наступний етап реформування медичної галузі, наголосив Олександр Залевський. Адже протягом поточного року заклади вторинної медичної допомоги мають перейти на фінансування Національної служби здоров’я України. Для цього до 1 січня потрібно провести ще цілу низку процедур і оформити чимало документів.

З-поміж іншого, депутати виділили 2 мільйони гривень на забезпечення Кам’янського відділу поліції оргтехнікою, комп’ютерним обладнанням, паливно-мастильними матеріалами та іншим обладнанням для спеціалізованого автотранспорту. Вирішилася й доля коштів, які народні депутати попереднього скликання виділяли на проведення у місті децентралізації опалення.

Торік депутати Верховної Ради, обрані від Кам’янського, виділили 2,5 мільйона гривень для даної мети. Ці кошти були затверджені постановою Кабінету Міністрів. У минулому році їх не використали, і вони перейшли на цей рік. Міська влада сподівалася поміняти призначення коштів, скерувавши на пріоритетні нині «БАМ» і Соцмісто. Але Уряд не дозволив цього зробити, тож кошти затвердили в бюджеті знов та використовуватимуть за призначенням. Йдеться про пільгові категорії населення в центральній частині міста, яким буде встановлено електричне опалення.

Також протягом сесії депутатський корпус вніс зміни до низки раніше ухвалених рішень, зокрема програм «Шкільний автобус», розвитку комунальних підприємств «Міськводоканал», «Тепломережі» і «Теплопостачальна компанія».

Останнє редагування Середа, 04 вересня 2019 15:01

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.