25°C

Кам’янське

Сонячно

Вологість: 67%

Вітер: 16 km/h

USD 27.38   EUR 30.63
Новини 24

Медики Кам’янського отримали сучасне обладнання

Апарати штучної вентиляції легенів та засоби індивідуального захисту медикам Кам’янського передав благодійний фонд Вадима Новинського. Про це повідомили в міській раді.

До чергової благодійної допомоги увійшли два високоефективних апарати штучної вентиляції легенів «Carescape R860» (General Electric). Також для всіх медиків міста передано засоби індивідуального захисту: більше 1000 захисних екранів і понад 1000 костюмів біозахисту.

«Ми вдячні компанії «Метінвест» і її акціонеру Вадиму Новинському за чергову допомогу нашій 7-й лікарні, що визначена як основна база в лікуванні хворих на коронавірус. Нові апарати ШВЛ значно перевершують вітчизняні в класі, ефективності та універсальності. Наявність такого інтелектуального і вкрай дефіцитного обладнання дозволяє міській медицині вийти на новий якісний рівень у наданні медичних послуг та бути максимально підготовленими до протидії поширенню COVID-19», – сказав Кам’янський міський голова Андрій Білоусов.

Генеральний директор міської лікарні №7 Володимир Дяченко подякував фонду і міській владі за підтримку.

«З кожним днем ​​ми розширюємо свої діагностичні та лікувальні можливості в лікуванні хворих на коронавірус. Два апарати ШВЛ експертного класу дозволяють проводити штучну вентиляцію легенів пацієнтам, як дітям, так і дорослим, в інтелектуальному автоматичному режимі», – сказав Володимир Дяченко.

У період пандемії «Фонд Вадима Новинського» також надав підтримку самотнім людям похилого віку, забезпечивши їх продуктовими наборами.

«Метінвест», його акціонери продовжують надавати системну допомогу містам, де розташовані підприємства компанії. Кам’янським медзакладам раніше були передані засоби індивідуального захисту: респіратори і маски з високим класом захисту, костюми захисту від біологічно небезпечних речовин; медичні окуляри, антисептик для обробки рук. Також місто отримало значну партію експрес-тестів для виявлення коронавірусу», – зазначив генеральний директор ПрАТ«ДКХЗ» Євген Дідусь.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.