5°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 99%

Вітер: 8 km/h

USD 28.69   EUR 34.18
Новини 24

Мешканці Нікополя збирають підписи на відкликання міського голови Андрія Фісака

У Нікополі розпочали збір підписів за відкликання мера з посади.  Активісти звинувачують міського голову Нікополя у створенні корупційної схеми з продажу комунального майна.
«Місто незадоволене виконавчою владою і конкретно тим, що зараз відбувається у Нікополі. Це, напевно, і стало одним із аргументів при вирішенні питання про початок збору підписів за відкликання мера міста», - заявив депутат Нікопольської міської ради Максим Юхно.

Водночас кандидат юридичних наук, голова ради Громадської спілки «Нікопольці» Віталій Журавльов зазначив, що останньою краплею для громади міста стала реалізація, за його словами, корупційної схеми з продажу комунального майна – мережі теплопостачання міста. Як зазначив громадський діяч, реальна ціна цього майна – понад 30 млн грн, але на аукціоні, який, за словами учасників прес-конференції, був проведений з порушеннями, його було продано за 8,7 млн грн.
Наразі вже є 17 тисяч підписів, збір яких ще триває. Далі вони будуть передані в територіальну виборчу комісію для відкликання міського голови.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.