33°C

Кам’янське

Переважно сонячно

Вологість: 31%

Вітер: 11 km/h

USD 27.38   EUR 30.8
Новини 24

Мешканці області здійснили вже 11 тисяч замовлень за програмою «ЛікиВдома»

Уже понад два місяці на Дніпропетровщині діє програма «ЛікиВдома». Завдяки їй мешканці регіону можуть замовляти онлайн медикаменти за оптимальною ціною та їх безкоштовну доставку. Пілотував проєкт у п’яти районах, та тепер діє по всій області. Його перевагами жителі вже скористалися 11 тис. разів. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Бондаренко.

«Проєкт «ЛікиВдома» запустили разом із сервісом Liki24.com. Це дуже зручно – купувати онлайн потрібні медикаменти та користуватися безкоштовною доставкою. А ще програма дозволяє замовляти і «доступні ліки». Вона стала популярною в регіоні. Мешканці вже здійснили 11 тис. замовлень. Наш досвід підхопили в інших областях. Тепер програма «ЛікиВдома» діє і на Херсонщині, Сумщині, Одещині та Львівщині», – зазначив Олександр Бондаренко.

Скористатися перевагами програми «ЛікиВдома» легко. Необхідно сформувати замовлення на сайті Liki24.com. У способах доставки обрати «Доставка Укрпоштою». Вона – безкоштовна.

Сайт «шукатиме» потрібні ліки серед 55 тис. аптечних товарів і допоможе заощадити до 20% їхньої вартості.

Отримують замовлені медикаменти у відділеннях Укрпошти. Можна оформити адресну доставку до дверей, а у містах – самостійно забирати ліки в аптеці поблизу. Для цього необхідно їх забронювати онлайн.

На сайті Liki24.com доступні лише медикаменти, які не потребують спеціального температурного режиму зберігання. А також ті, що не входять до переліку наркотичних, психотропних засобів і прекурсорів, не є сильнодіючими або отруйними лікарськими засобами.

Замовити медикаменти за програмою «ЛікиВдома» можна і телефоном – 068 296 14 52.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.