10°C

Кам’янське

Сонячно

Вологість: 71%

Вітер: 13 km/h

USD 28.08   EUR 34.28
Новини 24

Мешканцям області розповіли про небезпечних павуків

У соцмережах поширюються чутки про те, що на Дніпропетровщин з’явилося багато незвичних отруйних павуків. У виданні «Наше місто» вирішили перевірити цю інформацію і звернулися по коментар до зоолога-еколога Віктора Мільвуса.

Він розповів, що в нашій дикій природі живе російський тарантул. Укус цього павука болісний, але небезпеку він може становити лише для літніх людей, дітей і осіб, які страждають на деякі хвороби. Також у людини може бути алергія на отруту. Тарантули живуть у норах і виходять з них на полювання лише в сутінках, коли більшість людей не перебувають у місцях їх проживання. Саме тому випадки укусів тарантула рідкісні.

За словами еколога, часто винуватцями агресії павуків є діти. Заради забави дітлахи спеціально можуть виманювати павука з його нірки, і тоді він здатен вкусити з метою захисту. Тож застерегти себе і дітей від укусу павука досить легко – не сувати пальці в його нірку і не намагатися спіймати його руками.

Також вчений прокоментував чутки про появу каракурта.

«Зараз багато чуток з приводу поширення каракурта (чорна вдова) на території Дніпропетровської області. Особисто я його в дикій природі не зустрічав і не знаю таких випадків. Це, безумовно, дуже небезпечний павук для людини. Він часто селиться біля людського житла і господарських будівель, а тому людина може досить часто з ним стикатися. Проте випадків укусів каракурта в області немає», – каже науковець.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.