8°C

Кам’янське

Ясно

Вологість: 72%

Вітер: 7 km/h

USD 28.28   EUR 33.48
Новини 24

Межі Кам’янського планують розширити

Влада села Степове від імені всієї громади звернулася до Кам’янського міського голови Андрія Білоусова з проханням розглянути можливість приєднання села до міста.

25 липня робоча група в складі секретаря міської ради, заступників міського голови, депутатів, керівників структурних підрозділів міськради на чолі з міським головою прибула до населеного пункту.

Візит мав на меті обговорення економічних, соціальних та інших вигод даного рішення у форматі відкритого діалогу, розгляд питань, що стосуються перспективного плану об’єднання.

Презентацію провела директор Дніпропетровського Центру розвитку місцевого самоврядування Олена Тертишна.

Степове розташоване в 12 кілометрах від Кам’янського. Кількість жителів – 1064. Загальна площа – 9711,60 га. На території села функціонує навчально-виховний комплекс.

Як зазначив голова Степової сільської ради Юрій Світличний, більшість місцевих жителів працює в Кам’янському, навчається та проходить лікування у медичних закладах міста: «Ми сподіваємося на позитивний результат, віримо, що міський голова і депутатський корпус Кам’янської міськради підтримають нашу ініціативу приєднання для плідної співпраці та нашого спільного майбутнього розвитку».

За підсумками зустрічі Андрій Білоусов доручив профільним фахівцям і директорам департаментів міської ради підготувати порівняльний аналітичний звіт із калькуляцією та детальними даними за всіма сферами життєдіяльності. На підставі зібраної технічної й економічної документації буде зроблено остаточний висновок і, можливо, підготовлено проект рішення щодо приєднання об’єднаної територіальної громади Степового до Кам’янського. Депутати міської ради можуть розглянути даний проект уже на найближчій сесії.

«Якщо ми побачимо, що нашим жителям це вигідно, то, безумовно, будемо підтримувати прийняття такого рішення», – сказав Андрій Білоусов.

Останнє редагування Середа, 25 липня 2018 15:08

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.