13°C

Кам’янське

Зливи

Вологість: 65%

Вітер: 24 km/h

USD 28.13   EUR 33.88
Новини 24

Міністерство екології України дозволило ТОВ «Рокобан» діяльність на території Кам’янського

Незважаючи на численні аргументовані заперечення міської влади, екологів та мешканців міста Міністерство екології та природних ресурсів України дозволило ТОВ «Рокобан» здійснювати господарську діяльність на території Кам’янського. На жаль, подібні рішення приймаються не на рівні міста, а в столиці на рівні держави.

У зв’язку з цим 24 лютого в департаменті екології та природних ресурсів Кам’янської міської ради відбулася оперативна робоча нарада з даного питання.

«З огляду на непросту екологічну ситуацію в місті, заперечення жителів, екологів та активістів наші фахівці та юристи робили все можливе, щоб не допустити діяльність шкідливого підприємства «Рокобан» у Кам’янському. На жаль, Міністерство екології України не прислухалося до нас і 19 лютого 2021 року видало ліцензію. Ми навіть змогли переконати власника земельної ділянки, де встановлено обладнання підприємства, припинити договірні відносини з ТОВ «Рокобан». Незважаючи на всі зусилля, в Міністерстві проігнорували думку влади і жителів. Але, незважаючи на це, наша позиція залишається незмінною. Ми продовжимо відстоювати інтереси громади», – сказав директор департаменту екології та природних ресурсів Кам’янської міської ради Богдан Наполов.

Юристи ведуть роботу в правовому полі щодо дій Міністерства екології України.

У департаменті наголосили, що мають намір звертатися в усі профільні інстанції, щоб не допустити діяльність підприємства на території міста. Вже направлено відповідні листи на Міністра екології та природних ресурсів України Романа Абрамовського та Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля.

Останнє редагування Четвер, 25 лютого 2021 10:06

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.