31°C

Кам’янське

Мінлива хмарність

Вологість: 35%

Вітер: 10 km/h

USD 27.38   EUR 30.63
Новини 24

Міністр закордонних справ Норвегії відвідала Дніпропетровщину

Після Донбасу – одразу в Дніпро. Міністр закордонних справ Норвегії Іне Сьорейде побувала у лікарні імені Мечникова, а ще – в першому в Україні Музеї АТО.

«За подіями останніх чотирьох років у нашій країні в Норвегії уважно слідкували, проте – дистанційно, – зазначив радник голови Дніпропетровської ОДА Віталій Литвин. – Сьогодні перший візит Міністра закордонних справ Норвегії до України. Вона побувала на Донбасі, на Дніпропетровщині. На власні очі побачила, з чим довелося зіткнутися нашій країні, які наслідки маємо».

Під час робочого візиту до Дніпра Іне Сьорейде відвідала перший у країні Центр інноваційної хірургії в обласній лікарні імені Мечникова. Також почесна гостя побувала в реанімації закладу – провідала військових та поспілкувалася з медиками.

«Свого часу за допомогою волонтерів із Норвегії до обласної лікарні імені Мечникова було частково поставлено обладнання. Норвезька сторона надає серйозну допомогу, в тому числі й гуманітарну. Зараз працюємо над тим, аби медичний вимір співпраці перейшов у більш фактичну площину і набув системного характеру», – розповів заступник Міністра закордонних справ України Василь Боднар, який супроводжував Іне Сьорейде. Також він наголосив, що Норвегія на собі відчула агресію Росії, тому санкції проти неї зробила безстроковими.

Міністр закордонних справ Норвегії не оминула і перший в країні Музей АТО. Там на неї чекала екскурсія та перегляд документальної стрічки про події на Донбасі.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.