17°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 72%

Вітер: 8 km/h

USD 27.74   EUR 33.63
Новини 24

Міська влада закликала великі промислові підприємства Кам’янського посилити природоохоронні заходи

8 вересня за дорученням Камянського міського голови Андрія Білоусова його перший заступник Олександр Чернишов провів засідання комісії з екологічних питань. Про це повідомили в міській раді.

На засіданні були присутні депутати міської ради, керівництво департаменту екології та природних ресурсів міської ради, ГО «Голос природи», а також керівники та представники великих промислових підприємств міста, таких, як ПАТ «ДМК», ПрАТ «ЮЖКОКС», ПрАТ «ДКХЗ», ПрАТ «ДніпроАЗОТ» і КП «Комунальник» (міське сміттєзвалище). Мета зустрічі – контроль за кількістю викидів шкідливих речовин, проведення природоохоронних заходів.

«Щодня на гарячу лінію міського голови, ОДА, Кабінету Міністрів України надходять скарги від жителів нашого міста з вимогою вплинути на екологічну ситуацію. Сьогодні ми заслухали звіти підприємств про проведену роботу за 2019 рік і перспективні плани на 2021 рік і наступні роки. За показниками, обсяги виробництва на підприємствах гарні, а інвестиційна складова капітальних вкладень – значно менша. Тому особливу увагу керівників підприємств ми звернули на необхідності збільшення капітальних вкладень, впровадженні нових технологій та посиленні природоохоронних заходів, які дозволять знизити кількість викидів. Причому терміни реалізації проєктів мають бути найкоротшими», – сказав Олександр Чернишов.

У департаменті екології та природних ресурсів міської ради відзначили, що наразі у Кам’янському в тестовому режимі працює 5 екологічних постів. На даний момент фахівці виконують налаштування обладнання, але результати такого моніторингу не можуть бути надані в якості доказів порушення встановлених екологічних норм.

Міський голова Андрій Білоусов поставив завдання – в найкоротші терміни перевести моніторингові пости з тестового режиму в промислову експлуатацію, щоб фіксувати дані і в разі виявлення порушень екологічних норм направляти відомості до державної екологічної інспекції, щоб мати законні підстави для перевірки і притягнення до відповідальності підприємств-забруднювачів.

Також департамент екології та природних ресурсів міської ради зобов’язав всі підприємства, які брали участь в засіданні, до кінця поточного місяця надати інформацію про викиди і вжиті заходи з їх скорочення, а також відомості про виконані та заплановані природоохоронні заходи. Офіційні звіти будуть розглянуті, систематизовані і опубліковані в міських засобах масової інформації.

Останнє редагування Вівторок, 08 вересня 2020 15:01

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.