25°C

Кам’янське

Переважно сонячно

Вологість: 40%

Вітер: 19 km/h

USD 27.83   EUR 32.73
Новини 24

Міські голови України підписали відкрите звернення до керівництва держави

Очільники 23 міст України підписали відкрите звернення до керівників держави, де вимагають урахування позиції Асоціації міст України при прийнятті змін до податкового законодавства, пов’язаних із поширенням COVID-2019.

«Органи місцевого самоврядування забезпечують сьогодні виплату підвищених зарплат медикам, закупівлю ліків, масок, тестів, обладнання для лікарень, на що виділяють сотні мільйонів гривень. Разом з цим, замість підтримки громад, як це відбувається у всьому світі, зміни до Податкового та Бюджетного кодексів позбавляють громади ресурсів.

Так, законопроект 3275 від 29 березня 2020 року всупереч позиції Президента та Прем’єр-міністра, яку вони задекларували на зустрічі з мерами, депутати вилучають з доходів місцевих бюджетів плату за землю та майно, створюють несправедливі умови для бізнесу, позбавляють громадян коштів від оренди паїв, таким чином забезпечують окремому великому бізнесу надприбутки за рахунок податків в бюджети всіх рівнів.

У разі прийняття цього та подібних законопроектів у громад не буде коштів на виплати зарплат медикам, вчителям, соціальним працівникам, вихователям, працівникам транспорту та ЖКГ», – наголошується у листі.

Міські голови звертаються з вимогою: до голосування в Парламенті законопроекту 3275 провести засідання Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики і врахувати пропозиції Асоціації міст України, надані раніше Президенту, Уряду та народним депутатам України.

Звернення підписали очільники Києва та 22 обласних центрів країни.

Останнє редагування Понеділок, 30 березня 2020 15:37

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.