34°C

Кам’янське

Сонячно

Вологість: 27%

Вітер: 6 km/h

USD 27.38   EUR 30.63
Новини 24

Міський голова Андрій Білоусов закликав кам'янчан оформлювати субсидії

З таким проханням міський голова звернувся до городян під час робочої наради з начальниками управлінь соціального захисту трьох районних адміністрацій міста. Насамперед це стосується послуг із теплопостачання, адже з 1 грудня набуває чинності рішення про підвищення тарифів на тепло.

Як зазначив Андрій Білоусов, підвищення тарифу не вплине на платежі людей, які користуються субсидією, а, навпаки, залучить більше державних коштів.

З огляду на це міський голова доручив керівництву управлінь соціального захисту провести широку роз'яснювальну роботу серед населення і через ЗМІ, вуличні комітети та інші альтернативні джерела інформувати мешканців про переваги оформлення субсидій.

У разі оформлення субсидії ціна на послуги житлово-комунального господарства не зросте, оскільки вона залежить від рівня доходів, а держава компенсує половину вартості.

«Закликаю всіх жителів Кам'янського звернутися в управління соцзахисту за місцем проживання та оформити документи на отримання субсидії. Разом з тим, зі свого боку ми займаємося програмою реконструкції системи теплопостачання міста, щоб за 2-3 роки вирішити проблему неефективних котлів і зношених мереж, після чого зможемо вдвічі знизити ціни на тепло», – зазначив Андрій Білоусов.

 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.