Parse error in downloaded data
USD 27.18   EUR 33.08
Новини 24

Міський голова Кам’янського перевірив, як прибирають листя з території міста

15 грудня Кам’янський міський голова Андрій Білоусов провів черговий об’їзд міста на предмет прибирання опалого листя.

Разом з підлеглими міський голова об’їхав практично всі райони міста, навіть найвіддаленіші: Дніпробуд, Черемушки, «БАМ», Баглій, Соцмісто, селище Будівельників, центр, район колишнього Палацу ім. Горького і т. ін. Перевірив чистоту вулиць, дворів, скверів і тих територій, які закріплені за підприємствами, навчальними та медичними закладами.

Об’їзд тривав близько трьох годин. Підбиваючи підсумки, Андрій Білоусов висловив підлеглим цілу низку зауважень, доручив департаменту ЖКГ, Управляючій компанії і департаменту екології та природних ресурсів налагодити і систематизувати роботу за своїми напрямами, провести перезакріплення деяких ділянок та призначити по них нових відповідальних осіб.

«На сьогоднішній день виконано великий обсяг робіт, але в той же час я висловив цілий ряд зауважень своїм підлеглим і дав двотижневий термін на їх усунення, щоб до Нового року, поки дозволяє погода, у всіх дворах, в районі промислових підприємств і приватних організацій прибрати все листя і випадкове сміття. Наше завдання – утримувати місто чистим і упорядкованим», – сказав Андрій Білоусов.

Читайте та дивіться новини МІС ТВ на ресурсах:

YouTube: https://www.youtube.com/c/ТВМІС/ 
Фейсбук: https://www.facebook.com/groups/TPKMIC/ 
Інстаграм: https://www.instagram.com/trk_mis/?hl=ru 
Телеграм: https://t.me/trk_mis 

Останнє редагування Середа, 16 грудня 2020 09:53

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.