17°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 72%

Вітер: 8 km/h

USD 27.74   EUR 33.63
Новини 24

Міський голова Кам’янського прокоментував ситуацію з мітингами

Кам’янський міський голова Андрій Білоусов прокоментував ситуацію з мітингами, що відбулися в місті 30 грудня.

«Шановні мешканці Кам’янського! Сьогодні був насичений подіями день. У місті одночасно відбулися три громадські акції. До ТРЦ «Dmart» прийшли люди, стурбовані ситуацією в житлово-комунальній сфері, яка виникла після звільнення директора УКОЖФ, навмисної зупинки Володимиром Дубинським роботи аварійної служби, двірників і організації з обслуговування ліфтів, а також блокування рахунків підприємства з боку субпідрядників, що може стати причиною порушень прав споживачів. Біля СК «Прометей» зібралися представники спортивної громадськості міста і тенісисти, які незадоволені тим, що президент приватних спортивних клубів Дубинський обмежує їм доступ до тенісних кортів. Стурбований тимчасовим припиненням тренувального процесу в СК «Прометей» своїх приватних професійних баскетбольних і волейбольних команд, Володимир Дубинський направив до будівлі міської ради фанатів клубу, спортсменів і дітей, щоб змусити мене підписати Меморандум, який більше схожий на ультиматум, дає йому право впливати на кадрову політику і гарантує його клубам монопольне використання спорткомплексу. Я завжди за спорт, але не на умовах шантажу. Володимир Дубинський – це не тільки професійний спорт в нашому місті, це ще і власник організацій, які забезпечують основні напрями життєдіяльності міста в сфері ЖКГ, тому я не можу залишити осторонь проблеми, які створюють його компанії. Вони блокують сферу ЖКГ і за допомогою цього важеля тиску намагаються домогтися якихось гарантій, монополізувати СК «Прометей».

Ми переглянемо умови Угоди і підпишемо її тільки в тому випадку, якщо вона буде враховувати інтереси всіх сторін, зокрема й тенісистів. Я також пропоную Дубинському підписати Меморандум про відновлення 30 розкрадених його фірмами ліфтів. Також про розблокування його підрядниками рахунків Управляючої Компанії, куди заходять гроші населення і потрапляють прямо на рахунки його фірм, і про розбір з виникненням кредиторської заборгованості перед його структурами.

Незважаючи на це, відновлено роботу СК «Прометей» для всіх спортивних напрямів. Що стосується комунальної сфери, то зараз ми планомірно відновлюємо роботу всіх комунальних служб міста, провели засідання комісії ТЕБ та НС і уповноважили КП «Теплотехнік» укласти договори зі сторонніми організаціями і надавати послуги управління багатоквартирними будинками на період проведення конкурсної процедури з визначення нової компанії, яка надаватиме послуги з управління багатоквартирними будинками в місті.

Дорогі кам’янчани! Я вдячний вам за підтримку на виборах, які відбулися, і даю слово, що ніхто і ніколи не буде тиснути на нас з позиції сили і ставити нам ультиматуми ні в сфері спорту, ні в сфері ЖКГ і міської політики. Наша міська інфраструктура і об’єкти спорту працюватимуть тільки на благо нашого міста!» – зазначив Андрій Білоусов.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.