23°C

Кам’янське

Грози

Вологість: 63%

Вітер: 16 km/h

USD 27.83   EUR 32.73
Новини 24

Міський голова Кам’янського провів черговий прийом мешканців

Черговий прийом громадян провів міський голова Андрій Білоусов. Разом з очільником працювали зі зверненнями кам’янчан його радники, керівники структурних підрозділів міськради та комунальних підприємств. Містяни зверталися з питань матеріальної допомоги, вирішення різноманітних питань житлового фонду, вносили пропозиції з розвитку спорту тощо.

Ольга Стефанюк – династійна спортсменка-тенісистка – мріє, аби у місті відродили секції настільного тенісу. Вона запевняє, що охочих займатися чимало, та просить посприяти відкриттю тренувальної зали для дітей.

З іншого приводу по допомогу звернулася Майя Михайлова. Жінка потребує проведення чергового курсу хіміотерапії, адже має онкологічний діагноз.

А от Світлана по допомогу звернулася вперше. Раніше справлялися власними силами. Її чоловік – військовий, атовець, тож просити про допомогу не звик, але наразі родина самотужки не в змозі оплачувати необхідне лікування.

Зверталися містяни і з приводу недотримання водіями трамваїв швидкісного режиму, щодо благоустрою територій та ремонту покрівель. А Ірина Литовченко звернулася до міського голови з останньою надією на вирішення її питання. Це – порушення тиші торговельними закладами на проспекті Свободи, через що з творчістю Михайла Круга знайома навіть її маленька онучка. 

З приводу скарги очільник міста дав розпорядження провести нараду за участю поліції та муніципальної гвардії, аби вирішити це питання якнайшвидше та у межах чинного законодавства. 

«Загалом же всі питання, з якими прийшли сьогодні люди, перебуватимуть у мене на контролі до повного врегулювання», – сказав Андрій Білоусов.

Останнє редагування Понеділок, 16 вересня 2019 14:48

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.