1°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 74%

Вітер: 18 km/h

USD 28.08   EUR 33.93
Новини 24

Міський голова Кам’янського провів об’їзд міста і штаб із проходження опалювального сезону

25 січня міський голова Кам’янського Андрій Білоусов разом з підлеглими об’їхав місто і перевірив територію на предмет санітарного стану. Основна мета об’їзду – проконтролювати своєчасне вивезення сміття та негабариту, прибирання вулиць, дворів та зелених зон.

У рамках об’їзду міський голова перевірив Черемушки, «БАМ», Соцмісто, Дніпробуд, містечко ДРЕС та інші райони Кам’янського. Роботи ведуться в різних частинах міста, а на основних дорогах міста за технологією «холодного» асфальтування ліквідують ями.

Крім того, міський голова провів засідання штабу з проходження опалювального сезону. Профільний заступник міського голови Костянтин Саусь доповів про поточну ситуацію.

«В цілому обстановка робоча. Усі ситуації, які виникли в період екстремальних морозів, повністю усунені. Аварійна і ліфтова служби працюють. Є 32 ліфти, які будуть запущені в роботу до 5 лютого, відповідно до складеного графіка. Що стосується Соцміста і «БАМу» – ми щодня проводимо засідання спеціальної комісії і спілкуємося з жителями районів. Є ситуації, які вирішуються в робочому порядку, і протягом тижня всі питання будуть закриті. За вашим дорученням тим квартирам, в яких фіксується низька температура, місто надає в безкоштовне користування додаткові електричні панелі», – сказав Костянтин Саусь.

Нагадаємо, що після того, як 22 грудня було звільнено директора КП «УКОЖФ» Тетяну Щебетову, фірми-підрядники – аварійна служба, «ЄРЦ», двірники та ліфтова служба – без попередження і пояснення причин зупинили свою роботу. Двірникам заборонили виходити на роботу під загрозою звільнення, а ліфтовики залишили після себе розкурочене обладнання. Таким чином зацікавлені особи намагалися вплинути на міську владу і залишити на посаді потрібного їм керівника.

На сьогоднішній день робота всіх вищевказаних служб практично повністю відновлена. Разом з тим, міський голова висловив зауваження, пов’язані з прибиранням випадкового сміття у дворах і необхідністю якнайшвидшого повного укомплектування штату двірників, замість компанії, яка раніше обслуговувала двори, а зараз забороняє співробітникам виходити на роботу.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.