4°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 93%

Вітер: 13 km/h

USD 28.58   EUR 33.93
Новини 24

Міський голова Кам’янського вручив ключі від квартири сім’ї, в якій виховуються діти з інвалідністю

Кам’янський міський голова Андрій Білоусов вручив ключі від двокімнатної квартири Ользі Майоровій, яка, будучи особою з інвалідністю III групи, виховує двох дітей з інвалідністю.

З 2016 року Ольга Майорова очолює громадську організацію «Радість жити», яка об’єднує 25 сімей з Кам’янського, в яких виховуються діти з особливими потребами.

Нове житло сім’я отримала в рамках міської Програми надання житла сім’ям, в яких виховуються діти з інвалідністю, що потребують поліпшення житлових умов. Квартиру придбали коштом міського бюджету.

«Від себе, від імені жителів і депутатів міської ради я вітаю вас з цією чудовою подією. Бажаю щастя і здоров’я вам і вашим дітям. Нехай ця квартира приносить вам тільки добро і радість», – сказав міський голова.

До цього родина багато років проживала в однокімнатній малогабаритній квартирі.

«Обидві мої дитини мають захворювання з психіатрії, і спільне проживання для них було дуже важким. Завдяки Андрію Леонідовичу Білоусову і міській Програмі ми тепер з квартирою. Вона дуже гарна, з ремонтом. Я і мої діти дуже вдячні за такий подарунок», – сказала Ольга Майорова.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.