2°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 88%

Вітер: 19 km/h

USD 28.13   EUR 34.08
Новини 24

Міський голова Кам’янського зустрівся з батьками дітей з інвалідністю

8 грудня Кам’янський міський голова Андрій Білоусов провів робочу нараду з питань підтримки сімей, в яких виховуються діти з інвалідністю. На нараді були присутні представники громадської організації «Радість жити», яка представляє інтереси сімей даної категорії, керівники департаментів та управлінь Кам’янської міської ради.

Голова громадської організації «Радість жити» Ольга Майорова озвучила міському голові список найгостріших проблем, з якими на сьогоднішній день стикаються батьки дітей з особливими потребами. Питання стосувалися сфери ЖКГ, охорони здоров’я та соціального захисту. По кожному питанню міський голова прийняв рішення і дав доручення відповідальним особам.

«Зустрічі з міським головою Андрієм Білоусовим завжди дуже результативні. Він вникає в кожне питання, намагається по можливості вирішити всі проблеми і підтримати батьків, які виховують дітей з інвалідністю. Наше місто вже дуже змінилося на краще в плані ставлення до людей з інвалідністю, а в майбутньому, ми сподіваємося, стане найбільш дружнім до таких людей», – сказала Ольга Майорова.

На даний момент організація налічує 24 сім’ї, в яких виховується 27 дітей з інвалідністю.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.