13°C

Кам’янське

Переважно сонячно

Вологість: 31%

Вітер: 10 km/h

USD 27.68   EUR 29.89
Новини 24

Міський голова Кам’янського зустрівся з представниками громадських організацій

3 лютого міський голова Андрій Білоусов провів чергову зустріч з керівниками громадських організацій «Патріот-2015» і «Родина Героя», які 1-2 рази на місяць передають список проблемних питань від членів сімей загиблих військовослужбовців, учасників і ветеранів АТО-ООС.

У присутності керівників департаментів та управлінь міської ради (соціальної політики, ЖКГ, охорони здоров’я та інших) обговорювалися питання надання допомоги бійцям у ремонті житла, виділенні матеріальної допомоги та земельних ділянок під будівництво гаражів, забезпечення медикаментами тощо. За кожним питанням міський голова дав необхідні доручення відповідальним особам.

«Вирішення всіх питань я взяв під свій особистий контроль до їх остаточного врегулювання. Я вважаю, що наш обов’язок – допомагати учасникам бойових дій у вирішенні тих проблем, з якими вони сьогодні стикаються», – сказав Андрій Білоусов.

Керівники громадських об’єднань Павло Некритий і Олександр Самойлович подякували міському голові за постійну та всебічну допомогу у вирішенні соціальних, побутових і багатьох інших питань, з якими до них звертаються члени сімей загиблих, ветерани та учасники бойових дій.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.