16°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 53%

Вітер: 23 km/h

USD 28.13   EUR 33.88
Новини 24

Міський голова вручив нагороди учасникам молодіжної програми «Лідери змін»

Центр молодіжних ініціатив за підтримки Кам’янського міського голови Андрія Білоусова провів для молоді міста триденну навчальну програму особистісного і професійного зростання «Лідери змін».

26 лютого, в завершальний день навчання, Кам’янський міський голова Андрій Білоусов зустрівся з учасниками програми, щоб обговорити успіхи і вручити нагороди.

«Мені приємно бачити, що наша молодь не лишається осторонь громадського життя, має чіткі цілі та прагне до них. Упевнений, що завдяки цій програмі кожен з вас зміг більш докладно ознайомитися з роботою органів місцевого самоврядування, обрати для себе найбільш цікавий напрям. Бажаю Центру молодіжних ініціатив успішної реалізації всіх проєктів. Чекаємо від вас нових ідей і готові підтримати ваші починання», – сказав Андрій Білоусов.

У ході зустрічі молоді люди мали змогу поставити міському голові свої запитання, дізнатися про плани його роботи на майбутні п'ять років. Учасники програми подякували керівництву міста за всебічне сприяння і підтримку.

Основними завданнями програми стали: підвищення рівня обізнаності молоді про діяльність державного, приватного та громадського секторів, ознайомлення з основами і важливістю держави, активізація громадянської позиції, сприяння розвитку лідерських якостей, мотивація молоді брати відповідальність за створення своєї держави через особисті та професійні досягнення і громадянську активність.

Кожен з учасників і учасниць пройшов навчання, що складається з практично-теоретичних блоків і створення авторських проєктів, спрямованих на покращення якості життя в місті.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.