Parse error in downloaded data
USD 27.18   EUR 33.08
Новини 24

Міський голова вручив посвідчення «Майстер спорту України» вихованкам КДЮСШ «Промінь»

У 20-х числах березня вихованки позашкільного навчального закладу «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «Промінь» Анна Загоровська та Тетяна Афанасьєва виконали норматив з плавання на звання Майстра спорту України. Тренує дівчат Чемпіон світу з плавання Дмитро Краєвський.

31 березня міський голова Андрій Білоусов вручив юним спортсменкам посвідчення «Майстер спорту України».

«Сьогодні мені випала честь вручити вам посвідчення про присвоєні звання майстрів спорту. Щоб заслужити ці почесні звання, вам доводиться дуже серйозно займатися, готуватися і тренуватися. Я дякую вам, вашим батькам і вашому тренеру Дмитру Краєвському за його внесок у ваш розвиток та підтримку при досягненні настільки високих результатів. Завдяки таким спортсменам, як ви, про наше місто знають далеко за його межами», – сказав Андрій Білоусов.

Дмитро Краєвський подякував міському голові за розвиток усіх спортивних напрямів у місті та увагу до тренерів і вихованців КДЮСШ «Промінь».

«Таких видатних спортсменок одиниці на всю Україну. Про нас уже знають і говорять у багатьох інших країнах, спостерігають за нашими успіхами», – сказав Дмитро Краєвський.

Тетяна Афанасьєва – наймолодший майстер спорту за всю історію Кам’янського. Вона виконала норматив, коли їй виповнилося 12 років. Із початку 2021 року на Чемпіонатах України Анна Загоровська вже завоювала 2 золоті, 1 срібну та 1 бронзову медаль, а Тетяна Афанасьєва – 5 золотих, 4 срібні та 1 бронзову медаль.

Читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах:
YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCStVHmqifHPFtolgPR6DAGg 
Facebook: https://www.facebook.com/groups/TPKMIC/ 
Instagram: https://www.instagram.com/trk_mis/?hl=ru%E2%80%8B 
Telegram: https://t.me/trk_mis 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.