5°C

Кам’янське

Ясно

Вологість: 46%

Вітер: 9 km/h

USD 27.68   EUR 29.89
Новини 24

Мистецький проект кам’янчан долучився до фестивалю в Дніпрі

Це літо для учасників кам’янського мистецького проекту «VivArt» виявилося справді гарячим, повним пам’ятних подій та яскравих зустрічей.

Днями проект долучився до фестивалю «Я люблю життя! Я кажу наркотикам – НI», організованого низкою громадських організацій та установ міста Дніпра. Захід мав на меті продемонструвати для молоді здорові альтернативи шкідливим звичкам: курінню, вживанню алкоголю або наркотиків.

Отож на декілька годин затишний сквер у центрі міста перетворився на простір для творчості та справжній ярмарок цікавих потенційних хобі: письменництво, йога, соціальні танці, бойові мистецтва, малювання та багато іншого.

Учасники мистецького проекту «VivArt» та його дніпровського осередку – літературної студії «ЛітПиріг» – представляли свої книги, пропонували літературні ігри, грали музику і співали. Тим самим вони демонстрували, що творчість, зокрема літературна, є чи не найкращою альтернативою не тільки шкідливим звичкам, але й депресії. Аби довести, що депресії в житті точно немає місця, вони навіть взяли участь у запальному майстер-класі з бачати, який проводили сусіди по майданчику. І цьому не завадив навіть дощ.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.