11°C

Кам’янське

Мінлива хмарність

Вологість: 60%

Вітер: 9 km/h

USD 24.82   EUR 27.43
Новини 24

Місто пам’ятає великого вчителя

Кам’янське пам’ятає великого вчителя Станіслава Лясоту. В однойменному сквері урочисто відкрили меморіальну дошку пам'яті цього видатного педагога, почесного громадянина нашого міста. У мітингу пам'яті взяли участь міський голова Кам'янського Андрій Білоусов, депутати міськради, представники дирекції ПАТ «ДМК», педагоги та студенти металургійного коледжу, який Станіслав Лясота багато років очолював.

Почесний громадянин, новатор, педагог, мудрий керівник. Саме такі слова звучали під час мітингу пам’яті Станіслава Лясоти. «Ця людина визнана усім містом, він улюблений вчитель своїх студентів, не суворий адміністратор, людина завжди була у пошуках прекрасного та здатна у всьому віднайти позитив», - сказав, під час промови, почесний громадянин міста Леонід Шевченко.

Міський голова Кам’янського, Андрій Білоусов працював разом зі Станіславом Лясотою в міській раді і запам'ятав його як грамотну і добру людину, з гострим почуттям гумору: «Ми 8 років працювали у комісії з питань освіти, молоді та спорту і це була дійсно життєрадісна людина, з прекрасним почуттям гумору. Він 35 років очолював металургійний технікум та виховав ціле покоління студентів. Його життя є важливою сторінкою в історії нашого міста».

Право відкриття меморіальної дошки було надано Андрію Білоусову, Леоніду Шевченко і нинішньому директору металургійного коледжу Ользі Александровій.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.