3°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 90%

Вітер: 9 km/h

USD 28.69   EUR 34.18
Новини 24

Місцеві вибори: де голосувати жителям Кам’янського

У неділю, 25 жовтня, відбудуться місцеві вибори. Кам’янчани обиратимуть міського голову, депутатів міської, обласної та районної рад. Знайти свою виборчу дільницю для голосування жителі міста можуть за адресою місця реєстрації. Список з адресними межами і розташуванням виборчих дільниць наведено нижче.

Територіальні виборчі округи з виборів депутатів Кам’янської міської ради

25 жовтня 2020 року

Територіальний виборчий округ №1 (Південний район)

№ виборчої дільниці

Місце розташування, адреса  виборчої дільниці

Межі виборчої дільниці

120948

вул.Пушкіна, 30В, смт Карнаухівка, м.Кам’янське, Дніпропетровська обл., 51991 (будинок культури, кінозал, 1-й поверх)

смт Карнаухівка – вул.Барикадна, вул.Варваринська, вул.Горького, вул.Залізнична, вул.Кам’янська, вул.Квітів, вул.Леваневського, вул.Лермонтова, вул.Липова, вул.Межова, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Нагірна, вул.Некрасова, вул.Нова, вул.Плавнева, вул.Польова, вул.Пушкіна: 45, 47, 49, 51, 55–55А, 64–109; вул.Садова, вул.Семена Карнауха: 45, 47–49, 51, 53–65, 67–124; вул.Толстого, вул.Трояндова, вул.Центральна, вул.Ціолковського, вул.Чумацька, вул.Шкільна, вул.8 Березня, пров.Кам’янський, пров.Лермонтова, пров.Миру, пров.Пушкіна, пров.Толстого, пров.Чумацький, пров.Шкільний, пров.1-й Садовий, пров.2-й Кам’янський, пров.2-й Садовий, пров.3-й Садовий, Платформа 165 км

120949

вул.Пушкіна, 14Б, смт Карнаухівка, м.Кам’янське, Дніпропетровська обл., 51991 (школа №38, вестибюль, 1-й поверх)

смт Карнаухівка – вул.Веселкова, вул.Вишнева, вул.Гоголя, вул.Джерельна, вул.Дніпровська, вул.Житня, вул.Каштанів, вул.Кленова, вул.Кооперативна, вул.Маяковського, вул.Медова, вул.Мічуріна, вул.Мостова, вул.Осіння, вул.Партизанська, вул.Першотравнева, вул.Поповича, вул.Пушкіна: 1–44, 46, 48, 50, 52–54, 60–62; вул.Рибальська, вул.Семена Карнауха: 2–44, 46, 50, 52–52А, 66; вул.Сонячна, вул.Степова, вул.Тиха, вул.Тополина, вул.Чернишевського, вул.Шевченка, вул.Ясенова, пров.Джерельний, пров.Дніпровський, пров.Маяковського, пров.Рибальський, пров.Тихий, пров.Чернишевського, пров.Шевченка, пров.1-й Житній, пров.1-й Кооперативний, пров.1-й Медовий, пров.1-й Осінній, пров.1-й Центральний, пров.1-й Ясеновий, пров.2-й Житній, пров.2-й Кооперативний, пров.2-й Центральний, пров.2-й Ясеновий, пров.3-й Кооперативний

120950

вул.Колеусівська, 7, м.Кам’янське, Дніпропетровська обл., 51901 (Відділення соціальної адаптації терцентру соцобслуговування Південного р-ну, фойє,1-й поверх)   

м.Кам’янське – вул.Західна, вул.Колеусівська, вул.Копрова, вул.Нагірна, вул.Приміська: 49, 51–92; вул.Прорізна, вул.Пряма, вул.Широка: 46Б, 114, 128Г, 128Е, 131Б, 138, 140А, 142А, 144А, 144Б, 144В, 144З, 146, 146Б, 148; пров.Довгий, пров.Копровий, пров.Маговий, пров.Розкішний, пров.Снітьковський, пров.Сухий, пров.1-й Колеусівський, пров.2-й Колеусівський, пров.3-й Колеусівський, пров.4-й Колеусівський, пров.5-й Колеусівський, пров.6-й Колеусівський

120951

вул.Лермонтова, 151, м.Кам’янське, Дніпропетровська обл., 51917 (професійний ліцей, вестибюль, 1-й поверх)

м.Кам’янське – вул.Барнаульська, вул.Бестужева, вул.Булавіна, вул.Водяна, вул.Гетьмана Дорошенка: 63, 65, 67–147; вул.Гоголя: 79, 81, 85, 87–210/46; вул.Крилова, вул.Лермонтова: 71, 75, 77–280; вул.Маршова: 4–29, 32, 38, 42, 46–48, 50, 52, 54, 56–87, 89, 91, 93–97, 99, 101, 103, 105, 107, 109–184; вул.Овражна, вул.Паркова, вул.Приміська: 2–48, 50; вул.Севастопольська, вул.Суворова, вул.Хасановська, пров.Бестужева, пров.Булавіна, пров.Водяний, пров.Крилова, пров.Лермонтова, пров.Пільщиківський, пров.Севастопольський, пров.Хасановський, пров.1-й Гетьмана Дорошенка, пров.1-й Парковий, пров.2-й Гетьмана Дорошенка, пров.2-й Парковий, пров.3-й Гетьмана Дорошенка, пров.3-й Парковий, пров.4-й Гетьмана Дорошенка, пров.4-й Парковий, пров.5-й Гетьмана Дорошенка, пров.6-й Гетьмана Дорошенка, проїзд Маршовий, проїзд 1-й Гетьмана Дорошенка

120965

вул.Менделєєва, 14, м.Кам’янське, Дніпропетровська обл., 51909 (ДПТНЗ "ДЦППРКБА", 2-й учбовий корпус, фойє, 1-й поверх)

м.Кам’янське – вул.Василя Стефаника, вул.Затишна: 1–9, 54; вул.Івана Котляревського, вул.Кутузова, вул.Лисичанська, вул.Переяславська: 19–48; вул.Подольська: 1–9, 11–23, 25–27, 54; вул.Стовби, вул.Таганрозька, вул.Ухтомського: 5–30; вул.Філатова

120966

вул.Вячеслава Чорновола, 67, м.Кам’янське, Дніпропетровська обл., 51909 (Палац культури "Хімік", фойє, 1-й поверх)

м.Кам’янське – вул.Байкальська, вул.Богуна, вул.Волгодонська: 1–16; вул.Вячеслава Чорновола: 62, 68, 70–83; вул.Канатна, вул.Менделєєва: 3–5А, 60/2; вул.Миргородська: 1–13; вул.Переяславська: 1–16/2; вул.Січеславський шлях, пров.1-й Польовий, пров.1-й Уральський, пров.2-й Богуна, пров.2-й Польовий, пров.2-й Уральський, пров.3-й Богуна, пров.3-й Польовий, пров.3-й Уральський, пров.4-й Богуна, пров.5-й Богуна, пров.5-й Польовий, пров.6-й Богуна, проїзд Польовий, просп.Конституції: 2–24, 26–28, 77;

120967

вул.Вячеслава Чорновола, 34/22, м.Кам’янське, Дніпропетровська обл., 51909 (Навчально-виховний комплекс №37 імені Максима Самойловича, вестибюль, 1-й поверх)

м.Кам’янське – вул.Вінницька, вул.Вячеслава Чорновола: 3–61, 63–65А, 69/20; вул.Кунцевська, вул.Сергія Нігояна, вул.Східна, вул.Фізкультурна, пров.Білоруський, пров.Сергія Нігояна, пров.Уральський, пров.Шкільний, пров.3-й Травневий, проїзд Білоруський, станція Баглій

120968

вул.Київська, 7, м.Кам’янське, Дніпропетровська обл., 51909 (Центр позашкільної роботи та дитячої творчості ім.О.Кошового "Умка", вестибюль, 1-й поверх)

м.Кам’янське – вул.Київська: 5–10; вул.Менделєєва: 23–31, 36, 38, 40–44, 46, 48; вул.Олеся Гончара, вул.Тульська: 3–14; вул.Ухтомського: 31–49; вул.Хіміків: 4–14, 16, 18, 20; пров.1-й Ухтомського, пров.2-й Ухтомського, пров.3-й Ухтомського, пров.4-й Ухтомського, пров.5-й Ухтомського, просп.Конституції: 25, 30–62;

120969

вул.Подольська, 89, м.Кам’янське, Дніпропетровська обл., 51909 (коледж фізичного виховання, вестибюль, 1-й поверх)

м.Кам’янське – вул.Волгодонська: 19–90А; вул.Затишна: 46, 63; вул.Київська: 18–60; вул.Луганська, вул.Менделєєва: 6–14, 33–35, 37, 39, 50, 52, 54, 56, 58; вул.Миргородська: 14–63; вул.Олега Кошового, вул.Подольська: 10, 24–24А, 29–41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 63–63А, 65, 67, 69, 71, 73, 75–75/1, 77, 79, 81, 83, 91–91/11, 93, 95, в/м №1; вул.Тиха, вул.Тульська: 19–28; вул.Хіміків: 15, 17, 19, 21–23; пров.1-й Леваневського, пров.1-й Менделєєва, пров.2-й Леваневського, пров.2-й Менделєєва, пров.3-й Леваневського, пров.7-й Богуна, пров.8-й Богуна

120970

вул.Волзька, 1, м.Кам’янське, Дніпропетровська обл., 51906 (ліцей №19, спортивна зала, 2-й поверх)

м.Кам’янське – вул.Волзька, вул.Глінки, вул.Дунайська: 1–27, 37–39, 47; вул.Житомирська, вул.Кременчуцька, вул.Маріупольська, вул.Мелітопольська, вул.Менделєєва: 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61–78; вул.Невська, вул.Нікопольська: 1–29, 80–109; вул.Подольська: 42, 44, 46, 48, 50, 52, 56, 58, 60–62, 64, 66–66/2, 68, 70–70/2, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84–90, 92, 94, 98–181; вул.Світла, вул.Чернігівська, пров.Маріупольський, пров.1-й Невський, пров.1-й Олега Кошового, пров.2-й Невський, пров.2-й Олега Кошового, пров.3-й Невський, пров.3-й Олега Кошового, пров.4-й Невський, пров.4-й Олега Кошового, пров.5-й Невський, пров.6-й Невський

120971

вул.Дунайська, 51, м.Кам’янське, Дніпропетровська обл., 51906 (Гімназія №17, вестибюль, 1-й поверх)

м.Кам’янське – вул.Дунайська: 31–33, 41А к.1–45;

120972

вул.Дунайська, 51, м.Кам’янське, Дніпропетровська обл., 51906 (Гімназія №17, блок початкової школи, 1-й поверх)

м.Кам’янське – вул.Нікопольська: 30–44;

120973

вул.Волзька, 1, м.Кам’янське, Дніпропетровська обл., 51906 (ліцей №19, фойє, 1 поверх)

м.Кам’янське – вул.Ангарська, вул.Білоруська, вул.Весняна, вул.Вишнева, вул.Горіхова, вул.Кишинівська, вул.Лугова, вул.Механізаторів, вул.Озерна, вул.Памірська, вул.Пшенична, вул.Тираспільська, вул.Тополів, вул.Урожайна, вул.Фруктова, вул.Черкаська, вул.4-та Селищна, пров.Ангарський, пров.Черкаський, Агропромисловий комплекс ’Дзержинець’, с-ще Світле

120977

Комунальне некомерційне підприємство Кам’янської міської ради "Міська лікарня №4", вул. Колеусівська, 12, м.Кам’янське, Дніпропетровська обл., 51901

 

120978

Комунальне некомерційне підприємство Кам’янської міської ради "Міська лікарня швидкої медичної допомоги", вул.Вячеслава Чорновола, 79А, м.Кам’янське, Дніпропетровська обл., 51909

 


Територіальний виборчий округ №2 (Південний район)

№ виборчої дільниці

Місце розташування, адреса  виборчої дільниці

Межі виборчої дільниці

120952

просп.Аношкіна, 121, м.Кам’янське, Дніпропетровська обл., 51917 (школа №10, фойє, 1-й поверх з правої сторони)

м.Кам’янське – вул.Герцена, вул.Лінійна, вул.Маршова: 31, 33–37, 39/11–41/14, 43–45, 49, 51–51А, 53–53А, 55, 88, 90, 92–92/9, 98, 100, 102, 104, 106, 108; вул.Новомосковська, вул.Широка: 484, 484А, 488, 488А, 488Б, 490, 490А, 492; пров.Герцена, пров.Лінійний, пров.1-й Нагірний, пров.2-й Нагірний, пров.3-й Нагірний, пров.4-й Нагірний, пров.5-й Нагірний, просп.Аношкіна: 115, 117;

120953

просп.Аношкіна, 109, м.Кам’янське, Дніпропетровська обл., 51917 (КЗ СК "Прометей" КМР, фойє будівлі спортивного корпусу,1-й поверх)

м.Кам’янське – вул.Алтайська: 1–8; вул.Балка Бараннікова, вул.Чернишевського, пров.Чернишевського, пров.1-й Маршовий, пров.1-й Чернишевського, пров.2-й Маршовий, проїзд Чернишевського, просп.Аношкіна: 148 к.1, 148 к.2, 150;

120954

вул.Лікарняна, 51, м.Кам’янське, Дніпропетровська обл., 51917 (школа №24, вестибюль, 1-й поверх)

м.Кам’янське – вул.Антона Золотаревського, вул.Волошкова: 1А–20А; вул.Левадна, вул.Лікарняна, вул.Миколи Лисенка: 49–73; вул.Мічуріна, вул.Руставелі, вул.Чехова, пров.Алтайський, пров.Матросова, пров.Островерхівський, просп.Аношкіна: 73, 77, 79, 103, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 130;

120955

вул.Миколи Лисенка, 58, м.Кам’янське, Дніпропетровська обл., 51917 (музичне училище, фойє, 1-й поверх)

м.Кам’янське – вул.Алтайська: 10–12; вул.Івана Сірка: 1, 9, 11, 19, 21, 23, 25–29, 31; вул.Матросова: 3–33; вул.Миколи Лисенка: 13, 15, 33–45; вул.Республіканська: 47, 49, 51, 51А, 53; вул.Телефонічна

120956

вул.Миколи Лисенка, 24, м.Кам’янське, Дніпропетровська обл., 51911 (Академічний музично-драматичний театр ім.Лесі Українки (Нова сцена), вестибюль, 1-й поверх)

м.Кам’янське – вул.Воробйова, вул.Гетьмана Сагайдачного: 11–26; вул.Миколи Лисенка: 16–16А, 18, 20, 22; пров.Гетьмана Сагайдачного: 3, 5, 9, 11; просп.Аношкіна: 104, 104А, 106, 106А, 108, 110, 112; просп.Свободи: 67, 69, 71, 73, 75, 76, 78, 80, 82, 84, 86;

120957

вул.Миколи Лисенка, 24, м.Кам’янське, Дніпропетровська обл., 51911 (Академічний музично-драматичний театр ім.Лесі Українки (Нова сцена), зала, 1-й поверх)

м.Кам’янське – вул.Гетьмана Сагайдачного: 33–50, 51–65А; вул.Івана Сірка: 8, 10, 12–18, 20, 22, 24; вул.Миколи Лисенка: 17–17А, 19, 21, 23–31; вул.Республіканська: 42, 44, 46, 48, 50; пров.Богдана Хмельницького, пров.Гетьмана Сагайдачного: 4, 6–8А, 10, 14–20; просп.Свободи: 81, 83, 87, 89, 91, 95, 97, 99, 101, 103, 105;

120958

вул.Миколи Лисенка, 2А, м.Кам’янське, Дніпропетровська обл., 51911 (Ліцей №1, вестибюль, 1-й поверх)

м.Кам’янське – вул.Волошкова: 31–50; вул.Гетьмана Сагайдачного: 50А; вул.Горького: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13А, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 22, 22А, 22/1, 22/2, 23, 24, 25, 26, 28, 38, 43, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 50/1, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 56/1, 57, 58, 59, 60, 61, 61А, 63, 63А, 65; вул.Дмитра Яворницького: 21, 23, 23/1, 25, 25А, 25/1, 25/3, 27; вул.Маяковського: 1, 2, 3, 4, 4/2, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 15/2, 16, 17, 17/2, 18, 19, 19/1, 20, 21, 22, 22/1, 23, 24, 25, 25А, 26, 27/1, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 42, 54, 56, 58, 60; вул.Миколи Лисенка: 2–12, 14; вул.Привітна: 1, 1А, 2, 4, 5, 6, 7А, 17, 19, 21, 23, 25, 25/2, 27, 29, 31, 33, 48, 48/1, 48/2, 48/3, 48/4, 50, 50/1, 52, 53, 54, 55, 55/1, 55/3, 56, 56/1, 57, 57А, 58, 59, 60, 60/2, 61, 61/1, 62, 62/1, 62/2, 63, 63/1, 63/2, 64, 64/1, 65, 66, 67, 68, 68/1, 68/2, 69, 70, 71,72 72/1, 72/2, 73, 73/2, 74, 74/1, 74/2, 75, 75/2, 77, 77/1, 79, 79/2; вул.Сурська: 2, 3, 4, 6, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18/2, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24А, 25, 26, 26А, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32/1, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 49/1, 50, 51, 52, 52/3, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 59/1, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 70; вул.Ялтинська: 2, 2А; вул.8 Березня: 1–21Б, 25, 27, 29; пров.Маяковського, пров.Мічуріна, пров.Республіканський, пров.Телефонічний, пров.Ялтинський, пров.1-й Республіканський, пров.3-й Запорізький, просп.Ювілейний: 2–29;                                 вул.Миколи Лисенка, 2А, м.Кам’янське, Дніпропетровська обл., 51911 (Ліцей №1, вестибюль, 1-й

120959

вул.Долматова, 13, м.Кам’янське, Дніпропетровська обл., 51911 (школа №9, хол, 1-й поверх)

м.Кам’янське – вул.Володимира Сіренка, вул.Гетьмана Сагайдачного: 3–6; вул.Долматова: 3–10, 12, 14, 16–26; вул.Запорізька: 23, 25–31; вул.Івана Сірка: 4–6; вул.Республіканська: 35, 37, 39, 43; просп.Свободи: 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 77, 79;

120960

вул.9 Травня, 5А, м.Кам’янське, Дніпропетровська обл., 51934 (Спецшкола "Гармонія", вестибюль, 1-й поверх)

м.Кам’янське – вул.Запорізька: 4–22, 24; вул.Медична: 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 41, 43, 45, 47; вул.Миру: 2, 3, 4, 4А/11, 7, 8, 9, 11; вул.9 Травня: 3, 5А, 6, 8/26, 10, 12, 14; пров.1-й Запорізький, просп.Аношкіна: 94, 96;

120961

вул.Івана Сірка, 44, м.Кам’янське, Дніпропетровська обл., 51910 (Гімназія №32, спортивний зал, 1-й поверх)

м.Кам’янське – вул.Березнева, вул.Волошкова: 58–60; вул.Гетьмана Дорошенка: 2–62, 64, 66–66/1; вул.Гоголя: 1–78, 80, 82–84, 86; вул.Долматова: 2А–2Б, 10А, 12/1, 15; вул.Івана Сірка: 30, 34–51; вул.Лермонтова: 1–69, 72–74, 76; вул.Народна, вул.Олександра Островського, вул.Січнева, пров.Білої акації, пров.Долматова, пров.Зірковий, пров.Золотоосінній, пров.Олександра Островського, пров.Радісний, пров.Серпневий, пров.Щасливий, проїзд Стрімкий, просп.Ювілейний: 31–95;

120962

вул.Івана Сірка, 44, м.Кам’янське, Дніпропетровська обл., 51910 (Гімназія №32, коридор, 2-й поверх)

м.Кам’янське – вул.Богдана Хмельницького: 1–13, 15–19, 21–29; вул.Матросова: 33А–45, 53; вул.8 Березня: 26, 28, 29А/24–35, 37, 39, 41, 45;

120963

вул.Богдана Хмельницького, 20, м.Кам’янське, Дніпропетровська обл., 51910 (Державний професійно-технічний заклад "ДЦППРКБА", учбовий корпус, фойє, 1-й поверх)

м.Кам’янське – вул.Алтайська: 16А–18А, 24–44; вул.Богдана Хмельницького: 14, 20; вул.Матросова: 47–49;

120964

вул.Матросова, 35, м.Кам’янське, Дніпропетровська обл., 51938 (школа №3, вестибюль, 1-й поверх)

м.Кам’янське – вул.Алтайська: 14–16, 20–22; вул.Василя Овчиннікова, вул.Матросова: 70–96; вул.8 Березня: 24А, 36, 38, 40, 42–44, 58–89

120974

вул.Дорожна, 22, м.Кам’янське, Дніпропетровська обл., 51905 (школа №34, спортивна зала, 1-й поверх)

м.Кам’янське – вул.Астраханська: 99А–99Б; вул.Дальня: 1, 2–55, 57, 59, 61–87; вул.Дорожна: 2–44, 48, 60А;

120975

вул.Дорожна, 22, м.Кам’янське, Дніпропетровська обл., 51905 (школа №34, хол, 1-й поверх)

м.Кам’янське – вул.Астраханська: 1–95, 97А, 99; вул.Бородинська, вул.Брестська, вул.Вереснева, вул.Дальня: 1А–1В, 56, 58, 60, 89–95; вул.Дорожна: 46, 60; вул.Камчатська: 2; вул.Олександра Какалюка, вул.Цимлянська: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 27–57; вул.Ярославська: 3–29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49–51А, 53, 55, 93; пров.Волховський: 1–33; пров.Олександра Какалюка, пров.Цимлянський, пров.Ярославський: 3–73; проїзд Ярославський: 3;

120976

вул.Дорожна, 22, м.Кам’янське, Дніпропетровська обл., 51905 (школа №34, хол, 2-й поверх)

м.Кам’янське – вул.Астраханська: 96–96А, 98–98А, 100–140; вул.Казанська, вул.Камчатська: 8–34А; вул.Кизлярська, вул.Лохвицького, вул.Привольна, вул.Сахалінська, вул.Тамбовська, вул.Тверська, вул.Цимлянська: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24–25, 59–127; вул.Юрія Іллєнка, вул.Ярославська: 30–30Б, 32–32Г, 34–34А, 36–36А, 38–38А, 40–40А, 42, 44, 46, 48, 52, 54, 57–89; пров.Астраханський, пров.Волховський: 48–58; пров.Казанський, пров.Кизлярський, пров.Привольний, пров.Тамбовський, пров.Юрія Іллєнка, пров.Ярославський: 2; проїзд Ярославський: 2, 4–82;


Територіальний виборчий округ №3 (Дніпровський район)

№ виборчої дільниці

Місце розташування, адреса  виборчої дільниці

Межі виборчої дільниці

120979

вул.Залізняка, 19, м.Кам’янське, Дніпропетровська обл., 51916 (гімназія №27, нова будівля, коридор, 1-й поверх)

м.Кам’янське – вул.Балакірєва: 103–172; вул.Балкова, вул.Варшавська, вул.Гастелло: 3А, 5А, 7А–9А, 11А, 12А, 13А, 14А–14Б, 15А–37А; вул.Губенко, вул.Дегтярьова, вул.Декабристів, вул.Жені Закрутова, вул.Залізняка, вул.Зої Космодем’янської, вул.Зоряна, вул.Козацька, вул.Кондарєва, вул.Коротка: 23–60; вул.Кочеткова, вул.Криничанська, вул.Луференко, вул.Ляха, вул.Межова, вул.Нахімова, вул.Олега Ясенчука, вул.Олени Ган, вул.Остапенко, вул.Пивовара, вул.Приморська: 158–200; вул.Сичова, вул.Степова, вул.Таманська: 55–238Б; вул.Трипільська, вул.Українська, вул.Федора Сокуренка: 161–191; вул.Царичанська, вул.Чкалова: 35, 37–37Г, 39–39Г, 41, 43, 45–94; вул.Чумацька, вул.Яблунева: 55, 57–138; вул.353 Дивізії, пров.Декабристів, пров.Залізняка, пров.Зоряний, пров.1-й Алчевського: 102–104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122–175; пров.1-й Степовий, пров.2-й Алчевського: 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142–189; пров.2-й Степовий, пров.3-й Степовий, пров.4-й Степовий, пров.5-й Степовий, пров.6-й Степовий, пров.7-й Степовий

120980

вул.Залізняка, 19, м.Кам’янське, Дніпропетровська обл., 51916 (гімназія №27, коридор, блок Г, 1-й поверх)

м.Кам’янське – вул.Алчевського: 20–20Г, 22–134; вул.Анапська, вул.Балакірєва: 1–97А; вул.Бердянська, вул.Валентина Серова: 12–19, 20–24В; вул.Гастелло: 5, 7, 10–11, 12, 13, 14, 15; вул.Громадянська, вул.Коротка: 1–22; вул.Молдавська: 6–14, 16–16А, 18; вул.Приморська: 83–155; вул.Сєдова, вул.Слободська, вул.Сурікова, вул.Федора Сокуренка: 86–160; вул.Чкалова: 6/58–34Б, 36–36Г, 38, 40–40А, 42, 44; вул.Юннатів, пров.Балакірєва, пров.Бердянський, пров.Сурікова, пров.Юннатів, пров.1-й Алчевського: 1–101, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121; пров.1-й Молдавський, пров.2-й Алчевського: 1А–123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139–139А, 141–141А; пров.2-й Молдавський, пров.3-й Алчевського, пров.3-й Молдавський, пров.4-й Алчевського, пров.4-й Молдавський

120981

вул.Криворізька, 41, м.Кам’янське, Дніпропетровська обл., 51914 (школа №28, вестибюль, 1-й поверх)                                

м.Кам’янське – вул.Алчевського: 1А–19Б, 21А; вул.Бузкова, вул.Валентина Серова: 19А; вул.Виборзька, вул.Ізмаїльська, вул.Котельникова, вул.Криворізька: 75, 77, 79; вул.Кримська, вул.Куляб’єва, вул.Курінна, вул.Металургів, вул.Молдавська: 15, 17–17А, 19–31; вул.Морська, вул.Новоселів, вул.Одеська, вул.Ольги Кобилянської, вул.Орловська: 10А, 13, 15, 17, 19, 20А, 21, 22, 23, 23/1, 24, 25А, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 35А, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46А, 47, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 66А, 66/1, 68; вул.Полтавська, вул.Приморська: 1–76; вул.Путіва, вул.Романківська: 20, 20А, 20Б, 20В, 22, 22А, 23А, 24, 24В, 26, 26А, 26Б, 26В, 28, 28Б, 28/2, 30, 32А, 34, 36, 36А, 38, 38А, 40, 40А, 44, 45А, 48, 48В, 62, 62А, 66, 68, 70, 74, 74А, 76, 80, 80/2; вул.Сімферопольська, вул.Сонячна, вул.Таманська: 1–52/15; вул.Федора Сокуренка: 1–83; вул.Чорновицька, вул.Чорноморська, вул.Яблунева: 1–54, 56; пров.Одеський, пров.Саксаганський, пров.Чкалова, пров.1-й Котельникова, пров.1-й Курінний, пров.1-й Романківський, пров.2-й Котельникова, пров.2-й Романківський, пров.3-й Котельникова, пров.4-й Котельникова, проїзд Сімферопольський

120982

вул.Дніпробудівська, 2, м.Кам’янське, Дніпропетровська обл., 51918 (технічний університет, корпус №3, хол, 1-й поверх)

м.Кам’янське – вул.Дніпробудівська: 3А, 7–7А, 9, 11, 13–13А к.3; вул.Енергетиків: 2–14; вул.Кармелюка, вул.Квітів: 8, 12–12А к.2, 14; вул.Освітня: 3–16, 18–20, 24–26; вул.Семашка, вул.Стасова: 23Б; пров.Кармелюка

120983

вул.Енергетиків, 36, м.Кам’янське, Дніпропетровська обл., 51918 (енергетичний технікум, хол, 1-й поверх)

м.Кам’янське – вул.Володимира Логінова, вул.Дніпробудівська: 1А–2Г, 4–6Б, 8, 10, 12, 14–49; вул.Енергетиків: 18–50; вул.Квітів: 1–7, 11, 13; вул.Льва Толстого, вул.Мальовнича, вул.Музична, вул.Некрасова: 1, 1А, 1Б, 2, 3, 3А, 4, 5, 5А, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15/1, 15/2, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25; вул.Освітня: 17, 21–21А, 30–36; вул.Степана Разіна: 3, 5, 6, 6В, 7, 8, 8А, 13, 13А, 14; вул.Тритузна: 175, 177, 177А, 178, 179, 181, 181А, 181Б, 181В, 183А, 183Б; вул.Ушакова, пров.Некрасова

120984

просп.Наддніпрянський, 3, м.Кам’янське, Дніпропетровська обл., 51937 (школа №40, молодша школа, вестибюль, 1-й поверх)

м.Кам’янське – просп.Наддніпрянський: 1А–1Е; просп.Перемоги: 29; Єлизаветівське шосе

120985

просп.Наддніпрянський, 3, м.Кам’янське, Дніпропетровська обл., 51937 (школа №40, старша школа, вестибюль, 1-й поверх)

м.Кам’янське – просп.Перемоги: 1–5, 7, 11–13, 17, 19, 21, 23–25;

120986

просп.Перемоги, 35, м.Кам’янське, Дніпропетровська обл., 51937 (кіноконцертний зал "Мир", фойє, 1-й поверх)

м.Кам’янське – просп.Героїв АТО: 13–17; просп.Перемоги: 37–57;

120987

просп.Перемоги, 47, м.Кам’янське, Дніпропетровська обл., 51937 (ліцей №2, вестибюль, 1-й поверх)                                

м.Кам’янське – просп.Героїв АТО: 3–9; просп.Наддніпрянський: 8–11, 18–18А;

120988

просп.Перемоги, 47, м.Кам’янське, Дніпропетровська обл., 51937 (ліцей №2, 1/2 спортивної зали, 1-й поверх)

м.Кам’янське – просп.Івана Франка: 10; просп.Наддніпрянський: 14–17, 21–27;

120989

просп.Перемоги, 47, м.Кам’янське, Дніпропетровська обл., 51937 (ліцей №2, 1/2 спортивної зали, 1-й поверх)

м.Кам’янське – просп.Івана Франка: 12–20; просп.Перемоги: 65–73;

120990

вул.40 років Перемоги, 10, м.Кам’янське, Дніпропетровська обл., 51937 (ліцей №15, хол, 1-й поверх)

м.Кам’янське – вул.40 років Перемоги: 13; просп.Івана Франка: 22–26; просп.Перемоги: 28;

120991

вул.40 років Перемоги, 10, м.Кам’янське, Дніпропетровська обл., 51937 (ліцей №15, спортивна зала, 1-й поверх)

м.Кам’янське – вул.40 років Перемоги: 11; просп.Перемоги: 16, 18, 20, 22;

120992

вул.40 років Перемоги, 10, м.Кам’янське, Дніпропетровська обл., 51937 (ліцей №15, молодша школа, хол, 1-й поверх)

м.Кам’янське – вул.40 років Перемоги: 2–9; просп.Перемоги: 6, 8–10, 14;

121011

Комунальне некомерційне підприємство Кам’янської міської ради "Міська лікарня №5", вул.Освітня, 12, м.Кам’янське, Дніпропетровська обл., 51918

 


Територіальний виборчий округ №4 (Дніпровський район)

№ виборчої дільниці

Місце розташування, адреса  виборчої дільниці

Межі виборчої дільниці

120993

бульв.Будівельників, 24, м.Кам’янське, Дніпропетровська обл., 51939 (школа №29, вестибюль, 1-й поверх)

м.Кам’янське – бульв.Будівельників: 2, 4, 10, 12; вул.Харківська: 1–9, 13;

120994

бульв.Будівельників, 24, м.Кам’янське, Дніпропетровська обл., 51939 (школа №29, спортивна зала, 1-й поверх)

м.Кам’янське – бульв.Будівельників: 6; вул.Харківська: 11, 17–27;

120995

бульв.Будівельників, 24, м.Кам’янське, Дніпропетровська обл., 51939 (школа №29, рекреація, 3-й поверх)

м.Кам’янське – вул.Харківська: 35–57;

120996

бульв.Будівельників, 24, м.Кам’янське, Дніпропетровська обл., 51939 (школа №29, коридор, 2-й поверх)

м.Кам’янське – бульв.Будівельників: 26, 28, 30, 38–40, 42; вул.Харківська: 63–71;

120997

бульв.Будівельників, 15, м.Кам’янське, Дніпропетровська обл., 51940 (гімназія №39, вестибюль, 1-й поверх)

м.Кам’янське – бульв.Будівельників: 3, 5, 7–9, 11; просп.Металургів: 2–10, 40;

120998

бульв.Будівельників, 15, м.Кам’янське, Дніпропетровська обл., 51940 (гімназія №39, вестибюль, 1-й поверх)

м.Кам’янське – просп.Металургів: 12–22, 44–48;

120999

бульв.Героїв, 20, м.Кам’янське, Дніпропетровська обл., 51940 (школа №30, вестибюль, 2-й поверх)                   

м.Кам’янське – просп.Металургів: 30–38, 40А, 50–60;

121000

бульв.Героїв, 20, м.Кам’янське, Дніпропетровська обл., 51940 (школа №30, вестибюль, 1-й поверх)

м.Кам’янське – бульв.Героїв: 2–10, 12, 14–16; просп.Металургів: 64–70;

121001

бульв.Героїв, 22, м.Кам’янське, Дніпропетровська обл., 51940 (школа №21, вестибюль, 1-й поверх

м.Кам’янське – бульв.Героїв: 28–42; просп.Дружби Народів: 37–49

121002

бульв.Героїв, 22, м.Кам’янське, Дніпропетровська обл., 51940 (школа №21, вестибюль, 1-й поверх

м.Кам’янське – бульв.Будівельників: 49, 53; просп.Дружби Народів: 23–35, 53А–53Б

121003

бульв.Героїв, 22, м.Кам’янське, Дніпропетровська обл., 51940 (школа №21, вестибюль, 2-й поверх)

м.Кам’янське – бульв.Будівельників: 27–27Б, 29, 31–37, 41, 43–45, 51, 55;

121004

вул.Воїнів-афганців, 7, м.Кам’янське, Дніпропетровська обл., 51928 (дитячо-юнацька спортивна школа №1, хол 1, 2-й поверх)

м.Кам’янське – бульв.Героїв: 1; просп.Металургів: 74А–80;

121005

вул.Воїнів-афганців, 7, м.Кам’янське, Дніпропетровська обл., 51928 (дитячо-юнацька спортивна школа №1, хол 2, 2-й поверх)

м.Кам’янське – бульв.Незалежності: 1–5; просп.Металургів: 84А–88

121006

вул.Воїнів-афганців, 7А, м.Кам’янське, Дніпропетровська обл., 51928 (школа №44, актова зала, 1-й поверх)

м.Кам’янське – бульв.Героїв: 11, 13; вул.Воїнів-афганців: 1–1А, 3, 5А–5Д;

121007

вул.Воїнів-афганців, 7А, м.Кам’янське, Дніпропетровська обл., 51928 (школа №44, рекреація, 2-й поверх)

м.Кам’янське – бульв.Незалежності: 7–17; вул.Воїнів-афганців: 11А–13А;

121008

вул.Воїнів-афганців, 10, м.Кам’янське, Дніпропетровська обл., 51928 (школа №25, молодша школа, вестибюль, 1-й поверх)

м.Кам’янське – вул.Воїнів-афганців: 2, 4А–4В, 6, 14; просп.Дружби Народів: 51А–53;

121009

вул.Воїнів-афганців, 10, м.Кам’янське, Дніпропетровська обл., 51928 (школа №25, старша школа, вестибюль, 1-й поверх)

м.Кам’янське – просп.Дружби Народів: 61А–77

121010

вул.Воїнів-афганців, 10, м.Кам’янське, Дніпропетровська обл., 51928 (школа №25, старша школа, вестибюль, 1-й поверх)

м.Кам’янське – бульв.Незалежності: 19–33; вул.Воїнів-афганців: 16–20Б;


Територіальний виборчий округ №5 (Заводський  район)
 

№ виборчої дільниці

Місце розташування, адреса  виборчої дільниці

Межі виборчої дільниці

121012

пл.250-річчя міста, 1, м.Кам’янське, Дніпропетровська обл., 51931 (технічний ліцей, фойє, 1-й поверх)

м.Кам’янське – вул.Архівна, вул.Біломорська, вул.Васильєвська: 26–101А; вул.Вокзальна, вул.Головна Селищна, вул.Іванівська, вул.Інститутська, вул.Коваленка, вул.Короленківська: 5–46; вул.Костельна, вул.Курська, вул.Любавичського Ребе, вул.Обухівська, вул.Олекси Сокола: 4–62; вул.Роберта Лісовського, вул.Херсонська, пров.Зелений, просп.Гімназичний: 17–27, 33, 35, 37, 39; станція Тритузна

121013

просп.Гімназичний, 63, м.Кам’янське, Дніпропетровська обл., 51925 (гімназія №6, актова зала, 2-й поверх)

м.Кам’янське – вул.Васильєвська: 111; вул.Заводська, вул.Залізнична, вул.Йосипа Манаєнкова: 1–10А; вул.Комунальна, вул.Короленківська: 47–90; вул.Набережна, вул.Олекси Сокола: 63–104; вул.Піщана, вул.Портова, вул.Спортивна: 9/73–12; пров.Будівельний, пров.Виробничий, пров.Живописний, пров.Набережний, пров.Промисловий, пров.Територіальний, пров.1-й Волчанський, просп.Гімназичний: 28–32, 34, 36, 38, 40–71;

121014

вул.Братська, 4, м.Кам’янське, Дніпропетровська обл., 51921 (школа №23, вестибюль, 1-й поверх)

м.Кам’янське – вул.Братська: 4–30; вул.Васильєвська: 119–137; вул.Йосипа Манаєнкова: 12–14; вул.Олександра Поля, просп.Аношкіна: 1, 3, 5, 7, 8, 10, 12, 14, 16, 16А, 18, 18А, 20, 22;

121015

вул.Спортивна, 7, м.Кам’янське, Дніпропетровська обл., 51900 (ПК "Металургів", к.3, 1-й поверх)

м.Кам’янське – вул.Йосипа Манаєнкова: 22–24; вул.Лісопильна: 43–84; вул.Павловська: 64–93; вул.Спортивна: 13/63–21/73, 28; просп.Тараса Шевченка: 17–55;

121016

просп.Тараса Шевченка, 8, м.Кам’янське, Дніпропетровська обл., 51900 (колегіум №16, 2 коридори, 1-й поверх)

м.Кам’янське – вул.Галини Романової: 1–4; вул.Ковалевича: 2, 4; вул.Лісопильна: 1/28–26; вул.Медична: 1/11, 2, 3, 4, 5; вул.Москворецька: 3, 20–22; вул.Павловська: 1–48; вул.Шевченківська, просп.Свободи: 30; просп.Тараса Шевченка: 2/28–16;

121017

просп.Свободи, 42, м.Кам’янське, Дніпропетровська обл., 51931 (школа №5, коридор, 1-й поверх)

м.Кам’янське – вул.Галини Романової: 5–13; вул.Ковалевича: 3; вул.Тагільська: 4; вул.Шепетова: 2–3, 5–9; вул.Широка: 1, 4; пров.Селянський, просп.Аношкіна: 54; просп.Свободи: 34, 40, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 57, 59, 63;

121018

м.Кам’янське – вул.Медична: 6А, 11, 12, 14, 16, 18; вул.Москворецька: 13, 24–52; вул.Сачка, вул.Спортивна: 23, 31–45; вул.Шепетова: 4; проїзд Спортивний, просп.Аношкіна: 7А, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 31, 33, 35, 39;

вул.Медична, 10, м.Кам’янське, Дніпропетровська обл., 51931 (Дніпровський фаховий коледж інженерії та педагогики, к.102, 1-й поверх)

121019

просп.Аношкіна, 65Б, м.Кам’янське, Дніпропетровська обл., 51931 (гуртожиток ДВПУ, фойє, 1-й поверх)

м.Кам’янське – вул.Волкова, вул.Григорія Дубініна, вул.Мурахтова, вул.Республіканська: 18, 20, 22, 26, 26А, 28, 28А, 30, 31В, 55, 57, 59, 61, 63, 72, 74, 76; вул.Тагільська: 3, 5–18; просп.Аношкіна: 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 63, 65Б; просп.Свободи: 54, 61, 65;

121020

просп.Аношкіна, 86, м.Кам’янське, Дніпропетровська обл., 51934 (металургійний коледж, фойє, 1-й поверх)

м.Кам’янське – вул.Братська: 40–47; вул.Магнітогорська: 3–13; вул.Медична: 24, 26, 28; просп.Аношкіна: 7Б, 9, 28, 30, 56, 56А, 58, 58А, 60, 62, 64, 66, 67, 68, 70, 72, 80/1, 82, 84, 88, 90, 92/22;

121021

вул.9 Травня, 16, м.Кам’янське, Дніпропетровська обл., 51934 (гімназія №8, рекреація, 1-й поверх)

м.Кам’янське – вул.Магнітогорська: 19–25; вул.Медична: 34, 36, 38; вул.Миру: 12, 16, 17, 18, 21, 22, 22/15, 23, 25, 27, 29; вул.9 Травня: 13, 15;

121022

вул.Ніжинська, 7, м.Кам’янське, Дніпропетровська обл., 51922 (школа №7, спортивна зала, 2-й поверх)

м.Кам’янське – вул.Дмитра Яворницького: 1, 2, 3, 4, 6, 8, 15, 16, 18, 20, 22/2, 24/1, 26, 29, 30, 31, 31А, 32, 33, 33А, 35, 37, 39, 39А, 41, 41А, 43, 45, 47, 49, 51, 51А, 53, 55, 55А, 57, 59, 59А, 61, 61А, 62, 63, 65, 65А, 67, 67А, 69, 71, 71А, 73, 73А, 75, 75А, 77, 79, 79А, 81, 83, 83А, 85, 96, 98, 100, 102, 104; вул.Звенигородська: 2/21–6Б, 11, 13–15, 19–21; вул.Миру: 42; вул.Ніжинська

121023

вул.Ніжинська, 7, м.Кам’янське, Дніпропетровська обл., 51922 (школа №7, вестибюль, 1-й поверх)

м.Кам’янське – вул.Айвазовського: 1–29; вул.Звенигородська: 1/11; вул.Костромська: 1–19; вул.Михайла Грушевського: 5, 7, 13, 17;

121024

вул.Привітна, 162, м.Кам’янське, Дніпропетровська обл., 51922 (школа №35, коридор, 1-й поверх)

м.Кам’янське – вул.Вітебська, вул.Горького: 62, 63, 63А, 64, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 107Б, 108, 109, 110, 110А, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 146А, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 155, 155А, 156, 157, 159, 161; вул.Дружня, вул.Курганська, вул.Маяковського: 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 79А, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120/1, 120/2, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 134А, 136, 140, 144, 146, 148, 150, 152, 158, 160, 162, 164; вул.Михайла Грушевського: 11, 16А, 19, 32; вул.Ползунова, вул.Привітна: 76, 76А, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 113А, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 123А, 124, 124А, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 133А, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 163, 164, 165, 166, 167, 167А, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175; вул.Сормовська, вул.Сурська: 67, 69, 71, 72, 73, 74, 75А, 75Б, 76, 77, 78, 78А, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 132А, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 139/2, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 149А, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175; вул.Ялтинська: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27/29, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 72, 74, 76;

121025

вул.Привітна, 162, м.Кам’янське, Дніпропетровська обл., 51922 (школа №35, коридор, 2-й поверх)

м.Кам’янське – вул.Айвазовського: 33–45; вул.Костромська: 23–25; вул.Михайла Грушевського: 23–27, 31, 33–35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63–63А, 65, 67–69; вул.Ніколенка


Територіальний виборчий округ №6 (Заводський  район)

№ виборчої дільниці

Місце розташування, адреса  виборчої дільниці

Межі виборчої дільниці

121026

вул.Покровська, 18, м.Кам’янське, Дніпропетровська обл., 51912 (Спеціальна школа "Мрія", вестибюль, 1-й поверх)

м.Кам’янське – вул.Донська, вул.Канівська, вул.Мечнікова, вул.Михайла Грушевського: 36–36А, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 70–213, 215–219; вул.Пестеля, вул.Покровська, вул.Попова, вул.Пржевальського, вул.Рилєєва, вул.Стасова: 72; вул.Ціолковського: 167, 169, 171, 175, 177, 183–183А, 185, 187, 189, 191, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 209, 211, 213, 217, 221, 223, 225–225А, 227, 282–350; пров.Дніпровський, пров.Покровський, проїзд Залізничний

121027

вул.Сергія Слісаренка, 5, м.Кам’янське, Дніпропетровська обл., 51935 (Дитячо-юнацька спортивна школа №4, вестибюль, 1-й поверх)

м.Кам’янське – вул.Глаголєва: 7, 9–11, 13, 15; вул.Онищенка, вул.Сергія Слісаренка: 11, 15, 17, 42; вул.Стасова: 80, 80А, 82, 82А, 83А, 84, 84А, 84Б, 85, 86, 86А, 87, 87Б, 88, 88А, 89А, 89Б, 90, 90А, 90Б, 91, 92, 94, 94А, 95, 96, 97, 98, 98А, 99, 101А, 103; вул.Ціолковського: 159, 161, 163, 165, 272–278;

121028

вул.Глаголєва, 21, м.Кам’янське, Дніпропетровська обл., 51935 (школа №22, виставочна зала, 1-й поверх)

м.Кам’янське – вул.Гайдамацька: 6, 6А, 6Б, 8–58; вул.Санаторна, вул.Ціолковського: 77, 79–83, 85–158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172–174, 176, 178–182, 184, 186, 188, 190, 192–194, 196, 198, 200, 202–202А, 204, 206–208, 210, 212, 214–216, 218–220, 222, 224, 226, 228–270, 280;

121029

вул.Криворізька, 41, м.Кам’янське, Дніпропетровська обл., 51914 (школа №28, вестибюль, 2-й поверх)

м.Кам’янське – вул.Болотнікова, вул.Брянська, вул.Данили Чуба, вул.Івана Франка, вул.Керченська, вул.Криворізька: 25, 27, 29, 32, 39, 40, 40А, 40Б, 40В, 41, 43, 44А, 45, 46, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 61А, 61Б, 62, 64, 66, 67/16, 68, 69, 70, 71, 72, 74, 75, 77, 80, 82, 84, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 100А, 102, 104, 106; вул.Леонтовича, вул.Львівська, вул.Наливайка, вул.Орловська: 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 18, 20; вул.Осипенко, вул.Пугачова, вул.Романківська: 11, 15, 21, 21Б, 23, 23А, 23Б, 23В, 24, 25, 25А, 25Б, 27, 27А, 27Б, 27В, 27Г, 27Д, 28А, 29, 29А, 31, 33, 33А, 37, 37А, 39, 39А, 39Б, 41, 41А, 43, 43А, 43Б, 45, 46, 47, 47А, 47Б, 49, 49А, 50, 50А, 52, 53, 53А, 54, 54А, 55, 56А, 57, 58, 58А, 59, 59А, 59Б, 60, 61, 61А, 61/109, 61/121, 62; вул.Станіславського, вул.Степана Разіна: 16, 18, 18А, 22, 22А, 22Б, 23, 23А, 23Б, 23В, 24, 24А, 25, 26, 26А, 26Б, 26В, 27, 27А, 28, 28А, 29, 29А, 30, 31, 31А, 31Б, 32, 32А, 33, 34, 34А, 34Б, 35, 36, 37, 38, 38А, 38Б, 39, 40, 41, 41А, 42, 43, 43Б, 44, 44А, 45, 45А, 48, 50, 50А, 50Б, 50/1, 52, 52А, 53, 53А, 54, 54А, 55, 55А, 56, 56А, 57, 57А, 58, 59, 59А, 60, 62, 62А, 63, 64, 64А, 65, 65А, 66, 66А, 66Б, 67, 68, 68А, 68Б, 69, 69Б, 70, 70А, 70Б, 72, 73, 74, 75, 75А, 75В, 76, 77, 77А, 77Б, 79, 81, 83, 83А, 83Б, 85, 85А, 85Б, 85В, 87, 87А, 89, 89А, 91, 93, 95, 95А, 95Б, 95В, 97, 99, 101, 101Б; вул.Таращанська, вул.Чистої роси, пров.Грабовського, пров.Данили Чуба, пров.Можайського, пров.Осипенко, пров.Степана Разіна, пров.Таращанський, пров.1-й Криворізький, пров.2-й Криворізький, пров.3-й Криворізький

121030

просп.Василя Стуса, 10, м.Кам’янське, Дніпропетровська обл., 51934 (металургійний коледж, фойє, 1-й поверх)

м.Кам’янське – просп.Василя Стуса: 2А–6, 8, 12/13, 14А, 17–19, 24;

121031

вул.Звенигородська, 42, м.Кам’янське, Дніпропетровська обл., 51900 (ліцей №13, коридор, 1-й поверх)

м.Кам’янське – вул.Звенигородська: 8–10, 12–12В, 18, 22–24, 30–32, 34, 38, 40, 47–49; вул.Михайла Грушевського: 6, 10; просп.Василя Стуса: 15Б;

121032

вул.Звенигородська, 42, м.Кам’янське, Дніпропетровська обл., 51900 (ліцей №13, коридор, 2-й поверх)

м.Кам’янське – вул.Бурхана, вул.Михайла Грушевського: 2, 4, 8, 12, 14, 16; просп.Василя Стуса: 1, 7, 9–11, 15А;

121033

вул.Звенигородська, 31, м.Кам’янське, Дніпропетровська обл., 51900 (школа №18, коридор, 1-й поверх)

м.Кам’янське – вул.Звенигородська: 25–27, 33, 37, 39, 41–45; вул.Михайла Грушевського: 2А, 4А, 6А, 8А, 12А, 14А, 18/23, 20–22;

121034

вул.Звенигородська, 31, м.Кам’янське, Дніпропетровська обл., 51900 (школа №18, коридор, 1-й поверх)

м.Кам’янське – вул.Каштанів: 2/22–4, 6, 8–9; вул.Михайла Грушевського: 28; вул.Сергія Слісаренка: 2/34–10, 12–14, 16, 18А;

121035

вул.Сергія Слісаренка, 30, м.Кам’янське, Дніпропетровська обл., 51900 (Гімназія №12, коридор, 1-й поверх)

м.Кам’янське – вул.Глаголєва: 2/36–6, 8, 12, 14, 17; вул.Каштанів: 5, 7; вул.Сергія Слісаренка: 24/1–32; просп.Василя Стуса: 21, 23, 27–37/16;

121036

вул.Гайдамацька, 5, м.Кам’янське, Дніпропетровська обл., 51935 (школа №4, вестибюль, 1-й поверх)

м.Кам’янське – вул.Гайдамацька: 7–7Б; вул.Глаголєва: 18/26–20, 24–26; вул.Каштанів: 15–19А; просп.Василя Стуса: 14, 16–16А, 20, 22;

121037

вул.Гайдамацька, 5, м.Кам’янське, Дніпропетровська обл., 51935 (школа №4, спортивна зала, 1-й поверх)

м.Кам’янське – вул.Вишнева, вул.Глаголєва: 23, 27–35/11; вул.Дружби, вул.Коцюбинського, вул.Криворізька: 1, 1А, 1Б, 1В, 1Г, 1Д, 2, 2А, 3, 3А, 3Б, 3В, 3Г, 3Д, 4, 4А, 5, 5А, 5Б, 5В, 6, 7, 7А, 8, 9, 9А, 10, 11, 11А, 12, 12А, 13, 14, 14А, 14Б, 15, 15А, 16, 16А, 17, 18, 18А, 18Б, 18В, 19, 19А, 19Б, 20, 20Б, 20В, 21, 21А, 21Б, 21В, 23, 23А, 24, 26, 26А, 26Б, 27А, 29, 29А, 29Б, 30, 30А, 30Б, 31, 33, 33А, 33Б, 33В, 34, 34А, 35, 35В, 36, 36А, 37, 37А, 37Б, 38, 38А; вул.Лесі Українки, вул.Лісна, вул.Макіївська, вул.Малинова, вул.Нечуя-Левицького, вул.Панаса Мирного, вул.Північна, вул.Салтикова-Щедрина, вул.Солідарності, вул.Софії Ковалевської, вул.Стасова: 48, 48А, 50, 50А, 52, 52А, 54, 54А, 56, 56А, 58, 58А, 60, 61, 62, 63, 64, 64А, 66, 67, 67А, 68, 69, 70, 71, 73, 73А, 73Б, 74, 75, 75А, 75Б, 76, 77А, 78; вул.Тургенєва, вул.Федора Бульбенка: 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43–45, 47, 49, 51, 55, 57–126; пров.Коцюбинського

121038

вул.Кільцева, 3, м.Кам’янське, Дніпропетровська обл., 51918 (дитячий екологічний центр, кабінет зоології, 1-й поверх)

м.Кам’янське – вул.Азовська, вул.Кільцева, вул.Могилівська, вул.Молодіжна, вул.Некрасова: 29, 31, 35; вул.Павлова, вул.Стасова: 3А, 5А, 7А, 9, 9А, 11А, 13А, 15, 17, 29, 29А, 31, 31А, 46, 46А, 46Б, 46В, 51, 53, 53А, 55, 55А, 57, 57Г; вул.Степана Руданського, вул.Темірязєва, вул.Тритузна: 19, 21, 21А, 23, 84, 86, 94, 95, 97, 98, 99, 99А, 100, 102, 102Д, 103, 107, 109, 111, 112, 113, 113А, 115, 117, 119, 119А, 121, 122, 123, 123А, 123Г, 125, 127, 131, 133, 133А, 135, 135А, 135Б, 137, 139, 139А, 141, 143, 143А, 143Б, 143В, 145А, 145Б, 145В, 145Г, 145Д, 147, 149, 149А, 151, 153, 153А, 153Б, 153В, 153Г, 153Д, 155, 155А, 157, 157А, 167, 167А, 167Б, 169, 169Б, 169В, 171, 173, 173А, 175, 177, 177А, 232; вул.Федора Бульбенка: 1–30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 46, 48, 50, 52–54, 56; вул.Ціолковського: 1–76А, 78, 84; пров.Азовський, пров.Могилівський, пров.Молодіжний, пров.Тритузний, пров.1-й Кільцевий, пров.1-й Стасова, пров.1-й Федора Бульбенка, пров.1-й Ціолковського, пров.2-й Кільцевий, пров.2-й Стасова, пров.2-й Федора Бульбенка, пров.2-й Ціолковського, пров.3-й Ціолковського, пров.4-й Федора Бульбенка, роз’їзд Романково

121039

вул.Куп’янська, 31, м.Кам’янське, Дніпропетровська обл., 51900 (адміністративна будівля, актова зала)

м.Кам’янське – вул.Виноградна, вул.Долинська, вул.Єнісейська, вул.Загородня, вул.Закарпатська, вул.Калинова, вул.Конотопська, вул.Куп’янська, вул.Локомотивна, вул.Макаренка, вул.Павлоградська, вул.Пирогова, вул.Прикордонна, вул.Романківська: 63, 63/58, 65, 67, 69, 69А, 70, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 91А, 93А, 95, 97, 99, 99А, 101, 101А, 103, 105, 107, 107А, 107Б, 109, 109А, 111, 113, 115, 115А, 117, 117А, 119, 121, 123, 123А, 125, 125А, 127, 129, 131; вул.Серпухівська, вул.Степана Разіна: 78, 78А, 80, 82, 82А, 84, 84А, 86, 88, 88А, 90, 92, 92А, 94, 94Б, 96, 98, 100А, 102, 102А, 103, 103А, 104, 105, 106А, 107, 107Б, 108, 108А, 109, 109А, 109Б, 111, 111А, 112, 113, 114, 114А, 115, 116, 117, 118, 118Б, 119, 120, 120А, 120Б, 121, 122, 122А, 123, 123А, 123Г, 124, 125А, 126, 126А, 126Б, 127, 128, 129, 130, 131, 131А, 132, 132А, 133, 133А, 133Б, 134, 135, 135А, 136, 136А, 137, 137А, 138, 139А, 140, 141, 142, 143, 143А, 143Б, 144, 144А, 145, 146, 146А, 146Б, 147, 147А, 148, 149; вул.Сумська, вул.Челюскіна, вул.Чугуївська, пров.Челюскіна, пров.1-й Чугуївський, пров.2-й Чугуївський, пров.3-й Чугуївський

121040

вул.Коваленка, 1, м.Кам’янське, Дніпропетровська обл., 51925

Комунальне некомерційне підприємство Кам’янської міської ради "Міська лікарня №1"

121042

просп.Аношкіна, 72, м.Кам’янське, Дніпропетровська обл., 51934

Комунальне некомерційне підприємство Кам’янської міської ради "Міська лікарня №9"

121043

просп.Аношкіна, 70, м.Кам’янське, Дніпропетровська обл., 51934

Комунальне підприємство "Кам’янський протитуберкульозний диспансер" Дніпропетровської обласної ради"

121044

вул.Сергія Слісаренка, 3, м.Кам’янське, Дніпропетровська обл., 51900

Комунальне некомерційне підприємство Кам’янської міської ради "Міська лікарня №7"

 

 

Останнє редагування П'ятниця, 23 жовтня 2020 11:44

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.