13°C

Кам’янське

Сонячно

Вологість: 50%

Вітер: 5 km/h

USD 28.38   EUR 33.38
Новини 24

Міжнародні посилки, дорожчі за 100 євро, можуть обкласти податками

Ввезення на митну територію України товарів, сумарна фактурна вартість яких перевищує еквівалент 100 євро, обкладатиметься податком на додану вартість.

Про це йдеться в пояснювальній записці до проекту закону «Про внесення змін до Податкового кодексу та деяких інших законодавчих актів щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів», повідомляють «Контракти».

Мінфін пропонує визнати податковими агентами операторів поштового зв'язку, експрес-перевізників, які здійснюють нарахування та сплату податкових зобов'язань з податку на додану вартість до бюджету при ввезенні на митну територію України товарів у міжнародних поштових та експрес-відправленнях, у несупроводжуваному багажі.

«При цьому ввезення на митну територію України товарів для одного одержувача – фізичної особи, в одній депеші від одного відправника у міжнародних поштових відправленнях або в одному вантажі експрес-перевізника від одного відправника у міжнародних експрес-відправленнях, обкладатиметься податком на додану вартість за ставкою, встановленою Податковим кодексом», – йдеться в документі.

Зазначається, що для застосування даної норми пропонується встановити перехідний період із 1 січня по 30 червня 2019 року, протягом якого ПДВ  будуть обкладатися товари, сумарна фактурна вартість яких перевищуватиме еквівалент 150 євро. Із 1 липня ця сума зменшиться до 100 євро в еквіваленті.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.