20°C

Кам’янське

Сонячно

Вологість: 66%

Вітер: 8 km/h

USD 27.89   EUR 33.04
Новини 24

Міжнародний театральний фестиваль «Класика сьогодні» завершився в Кам’янському

Цієї п’ятниці в Кам’янському відбулося урочисте закриття 11-го міжнародного театрального фестивалю «Класика сьогодні». На основній сцені академічного музично-драматичного театру ім. Лесі Українки після останньої вистави, що пройшла у рамках конкурсної програми, оголосили переможців у різних номінаціях.

«Класика сьогодні» стартувала 17 травня. Протягом наступного тижня на двох театральних сценах міста було зіграно чотирнадцять вистав. 24 травня з нагоди закриття фестивалю біля театру проходила святкова частина. У самому ж театрі останні учасники конкурсу – колектив Національного академічного театру російської драми імені Лесі Українки – показали трагедію Фрідріха Шиллера «Підступність і кохання».

Після вистави розпочалася церемонія нагородження. На сцену піднялися усі члени журі, керівництво театру – директор Маргарита Кудіна та головний режисер Сергій Чулков. До них приєдналася заступник міського голови Тетяна Завгородня.

Гран-прі в номінації «Краща вистава» міжнародне журі присудило колективу авторів і артистів вистави «Підступність та кохання» Київського театру російської драми імені Лесі Українки. Кам’янські артисти теж не лишились без престижних нагород. «Кращим молодим актором фестивалю» став Руслан Куксенко, статуетку за «кращу чоловічу роль» забрав Олександр Тарханов, а «краща жіноча роль» дісталася заслуженій артистці України Марині Юрченко. Усі – за ролі у виставі «Украдене щастя», яка таким чином стала найтитулованішою на фестивалі.

Заступник міського голови Тетяна Завгородня наголосила, що міжнародний театральний фестиваль – це справжня гордість для Кам’янського, і керівництво міста радо підтримує такі ініціативи.

Фінальним акордом фестивалю став яскравий феєрверк.

Останнє редагування Понеділок, 27 травня 2019 17:02

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.