3°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 96%

Вітер: 11 km/h

USD 28.73   EUR 34.4
Новини 24

Молодь, яка мітингувала через загибель підлітка, внаслідок обвалу козирка, відвідала Кам’янську мерію

У день проведення чергової сесії, 17 листопада, біля будівлі Кам'янської міської ради відбувся мітинг. Молоді люди закликали покарати винних у загибелі, внаслідок обвалу козирка під'їзду, підлітка. Того дня міський голова Андрій Білоусов вийшов до учасників акції та відповів на хвилюючі людей запитання.

У понеділок, 20 листопада, ініціативна група мітингувальників зустрілася з міським головою в його робочому кабінеті.

У ході відкритого діалогу, заступник директора Департаменту житлово-комунального господарства та будівництва міської ради Олег Максименко звітував про стан житлового фонду, перерахував низку комплексних заходів, які вже здійснені, так і тих, що будуть виконані найближчим часом. Зокрема, це демонтаж аварійних козирків під'їздів, зміцнення їх опор.

Учасники ініціативної групи ставили міському голові свої актуальні запитання та вносили пропозиції. Мешканці міста хочуть контролювати роботи з обслуговування житлового фонду та брати активну участь у цьому процесі. Зі свого боку, вони готові повідомляти Департаменту ЖКГ адреси будинків, де помічені аварійні козирки або частини фасаду, для їх оперативного ремонту.

Крім того, найближчим часом учасники ініціативної групи матимуть змогу зустрітися з керівництвом Управляючої компанії по обслуговуванню житлового фонду та висловити свої зауваження. Координувати майбутню зустріч, інформувати міського голову щодо поточних питання, а також про подальші кроки щодо взаємодії сторін буде депутат міської ради Костянтин Саусь.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.