2°C

Кам’янське

Мінлива хмарність

Вологість: 55%

Вітер: 20 km/h

USD 27.93   EUR 33.43
Новини 24

Молодь Кам’янського навчалась ораторського мистецтва

16 грудня учасники молодіжного проєкту з неформальної освіти «100 хвилин для молоді» навчались основ ораторського мистецтва. Говорили з майстром своєї справи, режисером-постановником академічного музично-драматичного театру ім. Лесі Українки Ігорем Азаровим.

Онлайн-зустріч вийшла теплою та приємною, а її учасники дізнались про основі складові вдалого публічного виступу: як правильно сформувати план свого виступу, імпровізацію, тренування пам’яті, правильність дихання під час виступу та ще багато іншого.

Ці 100 хвилин вийшли не тільки наповненими новими знаннями, але й веселими. Спікер провів чудову гру на розвиток пам’яті. Учасникам запропонували створити (зрежисирувати) власний фільм за допомогою уяви, використовуючи тільки базові слова. Основною темою було визначено Новий рік. Гра вийшла веселою та поєднала приємне з корисним, розвинувши пам’ять та уяву учасників.

В управлінні молоді та спорту міської ради нагадують, що проєкт триває, й наступна зустріч відбудеться 23 грудня на тему «Контент менеджмент».

Кам’янська міська рада

 

Читайте та дивіться новини МІС ТВ на ресурсах:

YouTube: https://www.youtube.com/c/ТВМІС/ 
Фейсбук: https://www.facebook.com/groups/TPKMIC/ 
Інстаграм: https://www.instagram.com/trk_mis/?hl=ru 
Телеграм: https://t.me/trk_mis 

 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.