8°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 90%

Вітер: 11 km/h

USD 28.69   EUR 33.59
Новини 24

Молодь Кам’янського запрошують на міський молодіжний форум

15–16 жовтня у Кам’янському відбудеться міський молодіжний форум, який організує управління молоді та спорту міської ради та Молодіжна рада.

Як зазначають організатори, форум стане альтернативним простором для обговорення перспектив підвищення ролі та посилення спроможності молодіжного середовища у забезпеченні розвитку Кам’янського.

Передбачаються різноманітні напрями роботи, серед яких: напрацювання у робочих групах ідей та пропозицій щодо напрямків розвитку програми «Молодь Кам’янського на 2021-2025 роки», панельні дискусії за участі представників молоді, органів державної влади і місцевого самоврядування, бізнесу; лекції від лідерів молодіжного руху; лекція щодо здорового способу життя; презентація успішних практик молоді на місцевому рівні; обговорення питання працевлаштування молоді. Планується залучити спікерів від державного та громадського сектору.

До участі у форумі запрошуються молоді люди віком від 16 до 35 років. Претенденти мають заповнити гугл-форму, зазначивши мотиваційні цілі своєї участі у форумі. Після відбору до участі буде запрошено 30 осіб.

Партнерами форуму є:

- Управління молоді і спорту Дніпропетровської обласної державної адміністрації;

- Департамент економічного розвитку міської ради;

- Кам’янський міський центр зайнятості;

- Громадська організація «Івент Простір»;

- Дитячо-юнацька спортивна школа №4;

- ФОП Колєснікова О. А.

За більш детальною інформацією звертатися за тел. 098-827-12-15 (Аліна).

Кам’янська міська рада

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.