3°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 63%

Вітер: 13 km/h

USD 24.53   EUR 26.56
Новини 24

Молодь та літні люди дізнавалися історію Кам’янського

Днями у Кам’янському в межах благодійної програми «Місце зустрічі: діалог» німецького фонду «Пам’ять, відповідальність, майбутнє» за підтримки управління молоді та спорту міської ради пройшла зустріч молоді з людьми похилого віку, жертвами нацизму. Про це повідомили в міській раді.

«На лавочці, біля катальпи» – таку назву мала чергова зустріч учасників благодійної програми для людей, постраждалих від нацизму. Захід проходив у затишному куточку Центрального парку культури та відпочинку, який для учасників проекту дуже символічний. Адже саме тут торік із нагоди 10-річчя реалізації благодійної програми силами її учасників – ветеранів, членів міського відділення Української спілки в’язнів-жертв нацизму, Молодіжної Ради та представників управління молоді та спорту міської ради – було встановлено лаву з пам’ятною табличкою, висаджено дерева та обладнано місце для відпочинку.

Цього разу темою зустрічі людей різних поколінь стала історія рідного міста. Краєзнавець, волонтер проекту Катерина Молчанова ознайомила присутніх із цікавими історичними фактами розвитку та становлення Кам’янського, розповіла про долі видатних земляків. Тепла, дружня атмосфера зустрічі порадувала учасників та сприяла взаєморозумінню.

Організатори зустрічей сподіваються, що такі заходи стануть доброю традицією.

Благодійна програма «Місце зустрічі: діалог» існує з 2009 року і є однією з програм німецького Фонду «Пам’ять, відповідальність та майбутнє». Мета її – підтримати людей похилого віку, покращити якість життя жертв націонал-соціалізму: колишніх в’язнів гетто і концентраційних таборів, примусових працівників, радянських військовополонених, а також зберегти і передати їх спогади та життєвий досвід наступним поколінням. У Кам’янському проект реалізується міським відділенням Української Спілки в’язнів-жертв нацизму.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.