3°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 91%

Вітер: 8 km/h

USD 24.37   EUR 27.03
Новини 24

Молоді кам’янчани отримали премії Дніпропетровської обласної ради

26 червня біля будівлі обласної ради відбулася урочиста церемонія нагородження лауреатів премії. У числі нагороджених – четверо переможців із Кам’янського.

Конкурс на здобуття Премії Дніпропетровської обласної ради, що стартував у квітні, проходив уже втретє. Володарем нагороди в розмірі 15 тисяч гривень міг стати кожен активний і цілеспрямований молодий мешканець Дніпропетровщини у віці від 14 до 35 років.

Спочатку на Премію претендували 145 осіб, проте 10 з них не пройшли перевірку поданих документів. Онлайн-голосування, в якому близько 27 тисяч мешканців проголосували за свого кандидата, звузило коло претендентів до 95-ти. Остаточним стало рішення журі, яке обрало по 5 переможців у кожній з 11 номінацій. Щасливими власниками головної нагороди – Премії обласної ради, що присуджується за досягнення в різних сферах суспільного життя, професійної діяльності та активну участь у розвитку Дніпропетровщини, – стали 55 лауреатів. Четверо з них – кам’янчани:

учениця 9-В класу НВО-ліцею НІТ Віра Попруга (категорія «Юні дарування Дніпропетровщини»);

журналіст газети «Наш Репортер» Ольга Самойлова і головний редактор сайту «Дніпро Час» Дар’я Звягіна (обидві – в категорії «За активну журналістську діяльність»);

тренер-викладач секції шашок ДЮСШ №3 Альона Губарєва (категорія «За досягнення у спортивній діяльності, розвиток спортивного руху»).

На двох великих телеекранах були показані підготовлені організаторами промо-ролики, де кожен володар Премії розповів про свою діяльність, погляди і прагнення. Усіх переможців конкурсу в урочистій атмосфері привітав голова Дніпропетровської облради Гліб Пригунов, вручивши їм сертифікат на отримання матеріального заохочення.

«Сьогодні суспільство визначило чергових 55 лауреатів, – сказав Гліб Пригунов. – Я впевнений у тому, що це не перша ваша нагорода в житті, але ще більше я впевнений, що вона точно не остання. Ті люди, які в молодому віці точно знають, чого вони хочуть, не змінять свого ставлення до життя, світогляду і завжди будуть розвиватися. Вважаю, що розвиток – це головне в житті людини. Бажаю всім – і сьогоднішнім лауреатам, і тим, хто не потрапив до лав переможців, – щоб цей розвиток не зупинявся».

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.