20°C

Кам’янське

Ясно

Вологість: 56%

Вітер: 9 km/h

USD 27.98   EUR 32.83
Новини 24

Молоді кам’янчани вчилися працювати в команді

10 лютого на базі культурно-молодіжного центру «М.И.Р. HUB» відбувся практичний тренінг із командотворення для членів Молодіжної ради міста.

Захід проводився українсько-європейською компанією «Smart Transformation», яку представляли директор з розвитку Світлана Щербань та регіональний директор Дмитро Чайка. Організатором заходу виступило управління молоді та спорту Кам’янської міської ради.

Метою практичного тренінгу стало залучення молоді міста до культури лідерства, ознайомлення їх з інструментами керування змінами, постановки цілей та роботи в команді.

У комфортній та дружній атмосфері молоді люди вчились керувати змінами за допомогою SWOT-аналізу, розглядали поняття «ефективна команда», говорили про лідерство та призначення лідера. Також учасники тренінгу формулювали своє бачення Молодіжної ради міста, обговорювали стосунки і клімат у команді під час розробки її Кодексу поведінки.

Організатори сподіваються, що такі навички стануть молодим кам’янчанам у пригоді не лише під час діяльності в Молодіжній раді, а й у майбутньому. Адже активна молодь – це рушійна сила змін і трансформацій, яких так прагне і потребує українське суспільство сьогодні.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.