21°C

Кам’янське

Мінлива хмарність

Вологість: 55%

Вітер: 9 km/h

USD 27.89   EUR 32.83
Новини 24

Молодих кам’янчан знайомили з культурою Китаю

23 квітня в юнацькому відділі центральної міської бібліотеки першокурсники індустріального коледжу мали нагоду ознайомитися з культурою і традиціями Китайської Народної Республіки. Відомі кам’янчани, які не раз бували в Піднебесній, – спортсмен Кирило Іванов і журналісти Леонід Бройтман та Віктор Куленко – поділилися з молоддю своїми враженнями.

Китай – скарбниця історичних пам’яток, що належать одній із найдавніших цивілізацій світу. Заборонене місто, Велика китайська стіна, Теракотова армія… 2019-й оголошено Роком Китаю в Україні, тож символічно, що в Кам’янському проводяться просвітницькі заходи, які занурюють у неймовірний світ цієї країни.

Керівник міської організації Національної спілки журналістів України Леонід Бройтман тричі бував у Китаї, де в складі національної збірної виборов золото на чемпіонаті світу з кайт-флаїнгу – запуску повітряних зміїв. Він поділився зі студентами яскравими та незабутніми спогадами про свої візити.

Молоді люди переглянули пізнавальний фільм про Китай, послухали захопливі та часом кумедні розповіді своїх земляків, милувалися світлинами та сувенірами, ставили запитання.

Між Україною та Китаєм діють двосторонні відносини у галузі міжнародної політики, економіки, освіти, науки, культури тощо. Українці їдуть у Китай, щоб працювати та навчатися. Зокрема, наших земляків можна зустріти в Пекіні та Гонконгу.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.