21°C

Кам’янське

Мінлива хмарність

Вологість: 55%

Вітер: 9 km/h

USD 27.89   EUR 32.83
Новини 24

Молодіжна рада Кам’янського звітувала про річну роботу

4 червня Молодіжна рада Кам’янського звітувала про свою роботу протягом 2018-2019 років. Доповідь заслухали керівники управління молоді та спорту міської ради.

Нещодавно призначений на посаду начальника управління Едуард Коряк зазначив, що це його перше знайомство з молодіжною громадою і він дуже радий, що у місті дійсно багато небайдужих та енергійних молодих людей.

«У нас із вами попереду багато відповідальних спільних заходів, і ми хочемо, щоб усі вони пройшли на вищому рівні, а ви отримали від цього якомога більше задоволення. Ми готові розглядати та приймати будь-які ваші пропозиції», – сказав Едуард Коряк.

Голова Молодіжної ради Владислава Калениченко детально розповіла присутнім про роботу їхньої команди. Зокрема, протягом року молодь ініціювала та провела 52 різних заходи: квести, тренінги, соціологічні опитування, конкурси, екологічні акції, флешмоби. Школярі та студенти міста неодноразово брали участь у загальноміських спортивних та культурних фестивалях, інформативних та наукових заходах. Однією з масштабних подій став загальноміський флешмоб «Місто єднає молодь», у якому брало участь понад 400 представників учнівської та студентської молоді.

Керівники управління молоді та спорту зазначили, що дуже задоволені масштабами та різноплановістю проведеної роботи, і висловили сподівання на не менш ефективну співпрацю в майбутньому. За активну участь у житті міста членів Молодіжної ради відзначили грамотами.

Почесним гостем заходу був обдарований кам’янчанин Данііл Озерний, колишній член Молодіжної ради, нині – студент університету Сполучених Штатів Америки та міжнародно кваліфікований викладач англійської мови Кембриджського університету. Данило зазначив, що у США дуже багато уваги приділяється молодіжному руху, проте наша молодь з меншими можливостями працює значно результативніше за американських однолітків. І зізнався – цього йому за кордоном дуже не вистачає.

Наостанок молодь поділилася майбутніми планами та обговорила подальшу спільну роботу.

Джерело: Кам’янська міська рада

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.