10°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 39%

Вітер: 14 km/h

USD 28.08   EUR 33.38
Новини 24

Молодіжний освітній семінар-тренінг пройшов у Кам’янському

21–22 грудня у Кам’янському проходив молодіжний освітній семінар-тренінг «Від мрій – до дій!», організований управлінням молоді та спорту міської ради спільно з Молодіжною радою міста та громадською організацією «Івент Простір».

За результатами онлайн-відбору для участі в семінарі, з урахуванням мотиваційних листів, було відібрано 20 молодих людей.

21 грудня учасники семінару опрацювали 2 модулі: «Критичне мислення» та «Лідерство як сучасний спосіб активного життя».

Про необхідність розвитку критичного мислення говорили із практичним психологом Кам’янського центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів Оленою Палабугіною. У тренінговій та ігровій формі спікер навчала молодих людей критичного мислення, адже саме в теперішній час такі знання є дуже актуальними та дають змогу швидко пристосовуватися до реалій сьогодення. Також молодь дізнавалась про лідерство як про сучасну форму активного життя.

На занятті учасники намагалися сформулювати особисто для себе поняття «лідер» та його основні функції. Особливу увагу приділили створенню портрета «успішного лідера». Учасники тренінгу створили на 2021 рік свій план завдань, які слугуватимуть для кожного особистісною мотивацією і налаштують на подальший саморозвиток.

Наступного дня молодь закріплювала знання та виконувала практичні завдання в командах.

«Соціальні/грантові проєкти» – ще одна тема, яку розглянули учасники семінару. Спікером із цього питання виступила голова громадської організації «Івент Простір», неодноразовий переможець грантових програм у нашому місті Валерія Луньова. На практиці молоді люди намагалися написати свої перші гранти, серед яких: створення інклюзивного садочку, Кам’янської академії лідерства та реалізація соціального екологічного проєкту із сортування та переробки сміття «Екоtrash».

Два дні навчальної програми видалися цікавими та інформативними. Після її завершення начальник управління молоді та спорту міської ради Едуард Коряк вручив молодим людям сертифікати про участь у семінарі.

Кам’янська міська рада

Читайте та дивіться новини МІС ТВ на ресурсах:

YouTube: https://www.youtube.com/c/ТВМІС/

Фейсбук: https://www.facebook.com/groups/TPKMIC/

Інстаграм: https://www.instagram.com/trk_mis/?hl=ru

Телеграм: https://t.me/trk_mis

Останнє редагування Середа, 23 грудня 2020 15:49

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.