21°C

Кам’янське

Ясно

Вологість: 73%

Вітер: 11 km/h

USD 27.89   EUR 32.83
Новини 24

На боротьбу з коронавірусом Дніпропетровська область спрямовує понад 107 млн грн

Майже 50 млн грн Дніпропетровщина вже виділила на боротьбу з коронавірусом. Загалом на закупівлю апаратів для штучної вентиляції легень, тестів на виявлення вірусу, портативних рентген-апаратів та дезінфікуючих засобів область спрямує понад 107 млн грн. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко на засіданні обласного координаційного штабу з протидії коронавірусу.

«Тримаємо постійний зв’язок із очільниками міст, правоохоронними органами, бізнес-групами, лабораторіями та Міністерством охорони здоров’я. Спільними зусиллями маємо вберегти Дніпропетровщину від можливого поширення коронавірусної інфекції. Робимо для цього все необхідне. Зокрема, закуповуємо медикаменти та обладнання, – зазначив очільник регіону Олександр Бондаренко. – На протидію коронавірусу спрямовуємо з обласного бюджету 107 млн грн, щоб у разі потреби лікарні та медики області могли надавати оперативну допомогу пацієнтам».

Майже 72 млн грн з обласного бюджету витратять на закупівлю додаткових апаратів для штучної вентиляції легень. Решту – на експрес-тести та лабораторні тести на виявлення коронавірусу, портативні рентген-апарати, засоби для дезінфекції та особистого захисту тощо.

Також додаткові кошти на боротьбу з коронавірусом та закупівлю обладнання й медикаментів виділяють міста та громади області.

Загалом в Україні – 14 лабораторно підтверджених випадків COVID-19. На Дніпропетровщині – жодного. Проте область в разі необхідності готова надавати допомогу хворим на коронавірус.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.