Parse error in downloaded data
USD 27.13   EUR 32.13
Новини 24

На червневі свята у Кам’янському забезпечать належний порядок

Цього місяця в українців буде два додаткових вихідних. Трійця припадає на 20 червня, тому числа з 19 по 21 будуть вихідними. Також 28 червня в Україні відзначатимуть День Конституції. Оскільки це понеділок, то вихідними теж будуть три дні: з 26 по 28 червня.

Кам’янський міський голова Андрій Білоусов видав розпорядження про забезпечення життєдіяльності, належного порядку та безперебійної роботи важливих об’єктів міста у святкові та вихідні дні 19–21 і 26–28 червня 2021 року.

Відповідним структурним підрозділам доручено забезпечувати безперебійне енерго-, водопостачання промислового комплексу, житлового фонду, функціонування підприємств житлово-комунальної галузі, підприємств транспорту, харчової промисловості, торгівлі, закладів охорони здоров’я, установ охорони правопорядку та інших життєво важливих об’єктів.

Для посилення безпеки населення та забезпечення громадського порядку доручено забезпечити взаємодію виконавчих органів міської ради з правоохоронними органами. Управлінню з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради - терміново реагувати на оперативне усунення наслідків, викликаних можливими природними явищами.

Останнє редагування Середа, 02 червня 2021 14:41

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.