16°C

Кам’янське

Невелика хмарність

Вологість: 73%

Вітер: 5 km/h

USD 27.23   EUR 30.83
Новини 24

На ДМК перевіряли захисні споруди

Для підвищення рівня техногенної безпеки підприємства на ДМК провели щорічну перевірку захисних споруд цивільної оборони. Про це повідомили в прес-центрі підприємства.

Укриття людей у захисних спорудах є найбільш надійним способом захисту в умовах надзвичайної чи аварійної ситуації. А якщо з різних причин евакуація з території підприємства в короткі терміни є ускладненою, цей спосіб стає єдино можливим і ефективним.

Дніпровський меткомбінат має фонд захисних споруд цивільної оборони, що забезпечують захист працівників від впливу небезпечних чинників у результаті надзвичайних ситуацій, військових дій чи терористичних актів. На балансі комбінату містяться і підтримуються в постійній готовності до прийому людей 10 таких споруд третього класу захисту.

12 червня завершилася щорічна перевірка захисних споруд комбінату. Комісія провела огляд їх технічного стану, перевірила справність обладнання. За результатами комплексної перевірки буде дана оцінка готовності захисних споруд до роботи за призначенням.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.