25°C

Кам’янське

Сонячно

Вологість: 67%

Вітер: 16 km/h

USD 27.38   EUR 30.63
Новини 24

На ДМК посилено заходи з дезінфекції

Штаб оперативного реагування ДМК з протидії розповсюдженню вірусу посилює контроль виконання умов безпеки персоналу та забезпечення засобами індивідуального захисту і дезінфікуючими засобами. Про це повідомили в прес-центрі підприємства.

Чергова значна партія дезінфікуючих засобів надійшла цього тижня на Дніпровський меткомбінат. Придбані нові ємності з антисептичною речовиною дали можливість встановити додаткові ліктьові дозатори у санітарно-побутових приміщеннях (лазнях) цехів комбінату. Раніше такі розпилювачі були встановлені на усіх прохідних, у медико-санітарній частині, інженерному корпусі та в управлінні ДМК. Отже можна говорити про створення найбільш сприятливих умов для індивідуальної дезінфекції рук для персоналу підприємства.

Для забезпечення температурного скринінгу у відповідності до затвердженого алгоритму отримано нові безконтактні термометри – пірометри. Це дало змогу посилити виконання умов вибіркового внутрішнього температурного скринінгу у структурних підрозділах. Що ж до обов’язкового температурного скринінгу на КПП підприємства, то він здійснюється по всьому периметру комбінату.

ДМК також стовідсотково забезпечений необхідними засобами для дезінфекції приміщень. Посилено умови дезінфекції на основних пішохідних контрольно-пропускних пунктах.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.